Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] cateva telefoane NOKIA
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
marius80_eugen
1.NOKIA 3310 Original , Made in Germany , baterie capacitate mare , tine peste 7 zile , stare impecabila , uzura minima , necodat : 55 ron ;

2. NOKIA 3510i , Made in Hungary , original , baterie originala , tine peste 4 zile , cu urme de uzura , necodat : 45 ron ;

3. Card microSDHC 4GB clasa 4 + adaptor la SD KINGSTON . Este nou , a fost desigilat doar pentru a fi testat , are garantie 5 ani .
- pret 35 ron ;

Contact : 0722.22.08.84
marius80_eugen
valabil !
marius80_eugen
Valabil !
marius80_eugen
valabil !
marius80_eugen
valabile !
marius80_eugen
Valabil !
marius80_eugen
valabil !
- parca este si o campanie la germanos cu cele vechi ...
slider2
3310 este complet functional?? ai si incarcator la el??
marius80_eugen
complet fcuntional , cu baterie de capacitate mare . Ultima data tinea cam 5 zile bateria , poate dupa cateva cicluri de icnarcare/descarcare va tine mai mult . Eu le-am folosit cam o luna pe fiecare sa le testez daca merg , atat .

Preturile erau doar pentru telefoane , am doar un incarcator , dar era de proba .
Daca iei ambele telefoane cu 90 ron , iti dau si incarcatorul , altfel nu pot vinde si incarcatorul , pentru ca am cu ce sa incarc telefonul ramas .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.