Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Regulament necoerent
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
StefanT
Extras din prezentul "Regulament":



6. Moderatorii
............

h) Desi nu este necesar, moderatorii pot da explicatii pentru actiunile lor.

i) Este necesar ca moderatorii sa dea explicatii pentru actiunile lor atunci cand un utilizator cere expres acest lucru


Pai moderatorii dau....sau nu dau....?
Fratzica
dau sau nu dau. Eu nu dau nimic, sunt zgarcit.
StefanT
Un raspuns pe masura biggrin.gif
gabize
Asta e democratia.
Toti avem aceleasi drepturi, mai ales moderatorii, si aceleasi obligatii, mai ales noi. tongue.gif biggrin.gif wink.gif
R19/16v
Da' cine a zis ca e democratie?
gabize
Imi faceam eu iluzii... biggrin.gif
Muttley
NEcoerent? huh.gif

Zi-le Guta!
StefanT
Daca te documentezi putin o sa fii uimit sa afli ca este forma acceptata, pe langa incoerent wink.gif
Muttley
Noi stim toti ca tu esti un razvratit si nonconformist.

Ma, poate-ti da erori monitoru' si d-aia nu-ti apare PM-ul cu explicatii de la cutare moderator. Desi inclin sa cred ca nu s-a obosit, si e de inteles, da' noah... verifica monitoru'.
StefanT
bla bla bla.gif

P.S.: Nu am cerut explicatii de la niciun moderator, topicul este ca fapt divers.
DragosP
@Fanica: urmărește-mă dacă poți: dacă-ți dau warn/ban nu sunt obligat să-ți zic de ce. Că tu ești inteligent și te prinzi. Dacă nu, și o cei explicit, tre' să-ți desenez.
Ai priceput?
ady77
Nu cred. Interesant e ca i-au luat 7 ani sa vada "necoerenta" tongue.gif
Muttley
QUOTE(StefanT @ 25 Mar 2011, 19:51)
topicul este ca fapt divers.
*


Aha, deci asa se-ntampla cand nu mai ai nicio alta grija pe lume. Gasesti "necoerente".

QUOTE(ady77 @ 25 Mar 2011, 20:04)
Interesant e ca i-au luat 7 ani sa vada "necoerenta" tongue.gif
*


Care-i aia pana la urma?

h) Desi nu este necesar, moderatorii pot da explicatii pentru actiunile lor.
i) Este necesar ca moderatorii sa dea explicatii pentru actiunile lor atunci cand un utilizator cere expres acest lucru


Eu interpretez chestia asta ca:
h) desi nu este necesar, daca moderatoru' se plictiseste, poate da explicatii, asa, de amoru' artei si de complezenta;
i) avand in vedere ca nu este necesar, moderatoru', daca-l taie tare poa' sa fuga la bae fara sa dea explicatii. Da' daca Fane monitor le cere, se opreste din ceea ce face si-i da explicatii de urgenta.
Nu vad nicio "necoerenta".

Edit: de fapt i-a zis-o mai clar Dragospe.
ady77
Pai o sa ia inca 7 ani sa vada ca de fapt nu este nicio "necoerenta" wink.gif
BZN
Forma nu e gresita, poate fondul. dry.gif
ady77
Bote tongue.gif ?
Markos
Fane, uite aici scula sleep.gif
user posted image
Muttley
Isi taie venele de ciuda radmasa.gif))))))))))))))))))))))))))
StefanT
Smecherie. Insa putin probabil sa-mi tai venele, cel mult daca ma accidentez si sa cad peste vreo rabla de NT biggrin.gif
klaus
Aici se inchide.
Cu rugamintea ca pe viitor macar sa se incerce intelegerea celor citite inainte de deschiderea unui topic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.