Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Problema cu un topic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
kpacofmsk
Salutare, Am postat si eu ieri pe forum, o publicitate legata de anvelope, am facut exact ce scrie in regulament, am pus si pe site la mine link catre forumul acesta si reno` si mi s a sters postu`. As putea sti si eu dc?
cj98czh
Reguli la sectiunea Anunturi

1. Anunturile trebuie sa contina cat mai multe date despre produse, poze si descrieri, obligatoriu lista de preturi (poate fi actualizata prin posturi ulterioare), numar de telefon, persoana de contact si o adresa de magazin daca este cazul.

2. Folosirea altor fonturi, dimensiuni de font, emoticoane, etc, este interzisa.


Cred ca de aia ....
kpacofmsk
QUOTE
1. Anunturile trebuie sa contina cat mai multe date despre produse, poze si descrieri, obligatoriu lista de preturi (poate fi actualizata prin posturi ulterioare), numar de telefon, persoana de contact si o adresa de magazin daca este cazul.


CUm as putea sa pun preturi pentru 1700 de tipuri de anvelope si poze, am si scris in sectiune ca este vb de un magazin online. Am pus numere de telefon, persoana de contact, id de mess

Trebuie gandita un pic treaba asta, sa pun poze, descriere, pret pentru minim 1700 de anvelope... nu e asa simplu.

scrie clar acolo ca tre sa pun link ex. am pus pe site nu scriu site ul sa nu fac reclama...

alte raspunsuri ?
aleksanders
da poti posta preturi cuprinse intre (sau - incepand de la)...si scapi de problema
bucatzel
pai nu esti singurul in situatia asta. ceilalti au pus preturi pentru anvelopele uzuale, si raspund la intrebari pentru alte anvelope. Nu cred ca o pretins cineva sa pui preturi la 1700 de modele. Pe care banui ca oricum, nu le ai nici tu pe stoc.
cmandrei
Pret: 1 2 3 exemple sunt foarte ok smile.gif

http://www.reno.ro/index.php?act=announce&f=109&id=3
kpacofmsk
ok, mai incerc odata, sa vedem de data asta daca o sa fie ok:D

RESPECT
cmandrei
Multumim.
kpacofmsk
Sorry postasem aiurea, am gasit topicul biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.