Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: O rugaminte
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
Alex4u
Domne practic am si eu o rugaminte...va respect pe fiecare moderator in parte pentru lucrul pe care il prestati pentru o desfasurare cat mai buna a forumului si pentru un comportament cat mai decent al userilor , dar am si eu rugamintea cand da'ti warn..sa explicati mai bine fenomenul...adica am luat warn de la R19 a fost ok omul mi-a explicat ca nu am voie sa comentez la pret pe topicul de bursa..Insa aseara m-am trezit cu warn de la "alex" si singura lui descriere a fost continut de imagini dezgustator, i-am dat si pm sa imi explice si mie pe ce topic a fost si ce imagine pentru ca nu pot retine fiecare imagine la care am facut upload...practic nu ma deranjeaza ca iau warn..noi sa fim sanatosi..dar imi place sa stiu motivul..ca asa oricine poate da fara sa stiu...si nu neg faptul ca am pus imaginea respectiva,..am facut multe pe forum..dar vreau sa stiu.. O zi cat mai placuta tuturor ..Va salut!
DragosP
Tu respiri?
Alex4u
QUOTE(DragosP @ 18 Feb 2011, 10:54)
Tu respiri?
*


Prin urechi huh.gif
ady77
Ca tot e deschis topicul asta, as avea si eu o rugaminte: As vrea daca se poate ca toate sanctiunile sa fie publice, de exemplu: Markos a luat ban 3 zile si nu stiam de ce nu posteaza, richelieu are moderator preview si si-a facut clona sa ne anunte, logan de viteza a fost banata permanent etc. Va multumesc biggrin.gif
R19/16v
Da' de ce te intereseaza pe tine daca ia Markos ban sau Richelieu mod prev?
ady77
Dar de altii de ce m-ar interesa? Ori e un regulament, ori "e" mai multe?
R19/16v
Nu trebuie sa te intereseaza decat de tine.
Alex4u
Sa inteleg ca domnul admin alex nu vrea sa vorbeasca cu muritorii de rand..e ok
ady77
QUOTE(R19/16v @ 18 Feb 2011, 13:34)
Nu trebuie sa te intereseaza decat de tine.
*


Si atunci de ce se fac publice unele sanctiuni?

18 Feb 2011, 13:41:
QUOTE(Alex4u @ 18 Feb 2011, 13:37)
Sa inteleg ca domnul admin alex nu vrea sa vorbeasca cu muritorii de rand..e ok
*


Cred ca nu statea alex sa astepte sa faci tu topic de protest. Cand o sa aiba timp, cel mai probabil o sa iti raspunda.
bucatzel
Uite un citat care se preumba sticky in mai multe locuri:
QUOTE(Ov @ 28 Mar 2005, 12:27)
Cand aveti vreo nemultumire legata de ACTIVITATEA DE MODERARE A UNUI MODERATOR, incercati sa discutati pe mesageria privata (PM) cu moderatorul respectiv, inainte de a posta un nou topic la Probleme Administrative.
*



Mi se pare o sugestie rezonabila.


QUOTE(Alex4u @ 18 Feb 2011, 13:37)
Sa inteleg ca domnul admin alex nu vrea sa vorbeasca cu muritorii de rand..e ok
*


Poate n-o vazut / n-o intrat azi pe DC, poate e ocupat, deh, se mai intampla. Recomand citatul de mai sus.
Alex4u
daca isi rapea 2 minute din timpul sau pretios si imi dadea un reply la pm trimis...numai faceam topic...ma repet nu ma deranjeaza ca am luat warn...si sunt de acord sa fiu sanctionat dar nu realizez momentan care este acea imagine dezgustatoare
cj98czh
QUOTE(ady77 @ 18 Feb 2011, 13:26)
si si-a facut clona sa ne anunte
*



Si tu il dai de gol asa ... saracutul de el ... oare numai ca sa va anunte si-a facut clona?? biggrin.gif


QUOTE(Alex4u @ 18 Feb 2011, 13:51)
nu ma deranjeaza ca am luat warn...
*




Vad .... biggrin.gif
ady77
QUOTE(cj98czh @ 18 Feb 2011, 14:27)
Si tu il dai de gol asa
*


Si-a pus username: Richelieu2, a zis in post ca e Richelieu, oare l-am dat eu de gol?
cj98czh
Stai linistit ca nu este la prima clona ... biggrin.gif
Alex4u
Sper sa nu ma insel..dar imi pare ca nu sunt luat in seama...
AlexV
O rugaminte, asteapta si ti se va raspunde, ca nu ti-a luat nimeni boii de la bicicleta.

Ca o parere personala, asta ce crezi ca este?
POZA
Da, tu ai postat-o.
Tamango
Daca tot observ ca se mai uita cineva pe poze, AlexV, poate te uiti si pe o mai veche sesizare a mea, fara raspuns. Cred ca am asteptat destul, in curand se face anul ... nu mi-a luat nimeni boii de la bicicleta etc.

Multumesc: http://www.reno.ro/https://www.reno.ro/index.php?showtopic=187...dpost&p=2550586
AlexV
Imi cer scuze, greseala noastra ca nu am sters la timp. I-am curatat un pic galeria si acum are suspendare.
cosmin_2300
QUOTE(AlexV @ 19 Feb 2011, 13:03)
Ca o parere personala, asta ce crezi ca este?
POZA
Da, tu ai postat-o.
*


Scoate oribilitatea aia! 182.gif pokey_eye.gif
Markos
QUOTE(AlexV @ 19 Feb 2011, 13:03)
Ca o parere personala, asta ce crezi ca este?

Maicăl Jexon? huh.gif
Alex4u
QUOTE(AlexV @ 19 Feb 2011, 13:03)
O rugaminte, asteapta si ti se va raspunde, ca nu ti-a luat nimeni boii de la bicicleta.

Ca o parere personala, asta ce crezi ca este?
POZA
Da, tu ai postat-o.
*


A si aia a fost imaginea dezgustatoare?? ca nu stiam e bine daca spui tu
klaus
Raspunsul s-a dat, treaba s-a lamurit.Se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.