Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Logan 1.6 2005
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Mr.D
LOGANul este din 2005 si are:

Aer Conditionat

Geamuri electrice fata, oglinzi electrice, 2xairbag, cd player cu mp3 (sony)

Computer de bord

Nu are ABS

aprox 65k km

motor 1.6 - distributia schimbata la aprox 60k km.

Culoare - albastru descis (din cate stiu sunt 2 tipuri de albastru pe Loganuri, unul inchis si cel de care vb eu ...)

Per total masina este in stare excelenta, nu am avut probleme niciodata cu ea, in afara de consumabile nu am fost nevoit sa o bag in service niciodata, o consider o masina f buna mai ales pt oras si drumurile de 2 lei...

Imi pare rau dar nu am poze si nici posibilitatea sa fac (masina e in tara iar eu sunt in UK).

In momentul de fata masina este in Focsani.

PRET: 3150 eur tva inclus.

Contact: uk: +447707053177 sau dan.enachi@gmail.com

Ro: 0729100098 (tatal meu, dl.Constantin).

CRY 79
Are carte service? Cum se poate demonstra schimbul de distributie?
Mr.D
Da se poate demonstra, exista o factura prin contabilitate pe undeva; oricum, nu as incerca sa ma gandesc macar ca as vinde masina fara schimb de distributie facut insa sa sustin ca e facut, ar fi o tampenie din partea mea, mai ales ca nu e o avere sa schimbi distributia, insa e o avere sa repari motorul. Daca imi amintesc bine distributia a fost facuta in Pantelimon, la service`ul AMG.
Are si carte de service, nu stiu daca toate au fost trecute acolo, masina este in baza de date AMG, insa am facut schimburi de ulei si in alta parte, la un service mic la care imi faceam de obicei Alfa Romeo.
david_antonyo
salut, sunt interesat de masina, cand ajuge masina in bucuresti? ma intereseaza daca a avut avarii. astept raspuns . 0767000188
Mr.D
Te anunt, depinde de cand are sora mea sau cumnatul meu drum in Buc., sa le zic sa mearga cu Loganul. O sa le las nr tau de tel si numele (care banuiesc ca e David ...)
Nu a avut avarii, exceptie facand o mica zgarietura la pasajul rotii dreapta spate de la un gardulet).
Masina a fost achizitionata in leasing de la reprezentanta Dacia din Baneasa, sunt al 2lea proprietar, luata la pana`n 20k km si max 2 ani vechime iar cand a fost achizitionata am primit garantia ca nu a avut nici o problema tehnica sau legata de vreun accident).
margarit2001
Mr.D ai PM
Mr.D
QUOTE(margarit2001 @ 15 Feb 2011, 10:58)
Mr.D  ai PM
*



Margarit, din pacate datorita nr mic de postari nu pot sa-ti dau reply la PM; te rog lasa-mi nr de telefon si un nume si o sa te contacteze cineva cand ajunge masina la Bucuresti...pana acum mai sunt 2 doritori astfel incat este foarte posibil ca intr-o saptamana sau ceva de genul asta sa ajunga masina la Bucuresti.

Mr.D
oferta valabila, masina poate fi vazuta in Bucuresti incepand cu joia viitoare.
margarit2001
Mr.D ai pm
nassicu
unde se poate vedea sau macar poze cu ia
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.