Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fura-ma voinice...
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video > Clipuri Diverse
Maskatu
&NR=1
xjc0c0
prostie
klaus
Decat o manea, asta pare mai ok.
BannedHost
E comedie :>

Oricum ... Fetele fac vizitele in clip ... laugh.gif
Steel Tormentor
etno smile.gif
cread
Muzica facuta de si pentru cocalari ,,,,,
nonic
Slaba melodia dar oricum e mai buna decat manelele alea de taiat venele.
ArtVandelay
Ce mizerie, nu stiu cum puteti sa spuneti ca mai buna decat..orice
C@talin
si asta e casto biggrin.gif
Trilulilu - CLAUDIA - STOP STOP SMECHERE [HIGH QUALITY SOUND]
nonic
C@talin, doar 5 secunde am ascultat melodia si a inceput sa imi curga sange din urechi biggrin.gif
bolidu
Deci e super tare melodia !!! Am dat deja burn la un cd cu ea si fug sa dau o tura prin oras cu muzica la max si boxele pe geam.
M i h a i
Maskatu-le > iti place pasarea?(odata ce ai facut clip pt asa ceva) Genul pe care il canta se numeste ''MANELE'' . Ce intelegi tu prin populara? Populara este ce sa asculta la un anumit moment.Sa nu cumva sa faci confuzie cu folclor wink.gif
Hack
"Fura-ma voinice..., manea sau populara?"

Țigănie!
M i h a i
Maskatu'le >> for iu uidaut nambăr icon_mrgreen.gif Uite un clip aici. Macar ai la ce sa te uiti, plus ca nu este facut in paint precum mizeria romaneasca de mai sus. (asta daca vrei muzica de genul tongue.gif )


Maskatu
Asta cu " ai pus clipul asta deci iti plac manelele" intra in categoria "ai bemfeu deci esti cocalar", sau "ai dacie deci esti amarat".
bolidu
Da dar bemveu` tre` sa fie inmatriculat la bulgari si mai vechi de 15 ani. Pai ori esti cocalar ori nu mai esti ?!
kgw.
,,Pai ori esti cocalar ori nu mai esti ?!" , radmasa.gif laugh.gif smile.gif))
aluibasarabeanu
Ce mai criticati manelele, dar la o petrecere si cateva pahare va rupeti pingelele pe astfel de melodii!!!
klaus
Poate nu chiar toti...
C@talin
asta e
Markos
Aia din clip, din fundal, e Casa Albă? huh.gif
P-A-C-O
QUOTE(Maskatu @ 15 Feb 2011, 21:18)
categoria "ai bemfeu deci esti cocalar"

doar daca stai rezemat cu mana de aripa fata stg (neaparat pe partea soferului) si in cealalta mana ai cheia de contact cu care-ti scoti ceara din urechea stg. sau te scarpini in cap rolleyes.gif
IRONICK
QUOTE(aluibasarabeanu @ 15 Dec 2011, 20:20)
Ce mai criticati manelele, dar la o petrecere si cateva pahare va rupeti pingelele pe astfel de melodii!!!
Probabil esti intr-o eroare.
DragosP
QUOTE(IRONICK @ 16 Dec 2011, 09:10)
Probabil esti intr-o eroare.
*


Cu siguranță basarabenii ăștia sunt!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.