Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Lowrider
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
rs09
MuciX
Serios acum, nu crezi ca ar fi mai elegant sa postezi la clipul zilei? In fiecare zi faci cate un topic sau doua.
cj98czh
I-am mai spus si eu si il doare fix la patina ... sa nu spun ca 50% din clipuri sunt tampenii .. care nu au ce cauta pe forum.... daramite in cate un topiuc separat ... oricum are report de la mine ...
rs09
cj98czh daca clipurile incalca regulamentu atunci stergele
cj98czh
NU sunt moderator acolo ... de incalcat ... incalca bunul simt ... deschizi 1000 de topicuri cu toate fanteziile tale in loc sa le pui la clipul zilei sau efectiv sa-ti faci un topic unde sunt mai usor de urmarit ... dar nu vrei sa intelegi nici cum ... ce o se se intample o sa hotarasca moderatorul sectiunii ...
rs09
cj98czh daca nu esti moderator la clipuri video lasai pe cei care sunt sa-si faca treaba nu stau acum sa ma cert cu tine.Am spus daca topicul nu e conform cu regulamentul sa il stearga acum ca nu iti plac tie clipurile asta e treba ta
TheBBy
trabant force;)
yhattori
QUOTE(cj98czh @ 6 Feb 2011, 01:33)
NU sunt moderator acolo ... de incalcat  ... incalca bunul simt ... deschizi 1000 de topicuri cu toate fanteziile tale in loc sa le pui la clipul zilei sau efectiv sa-ti faci un topic unde sunt mai usor de urmarit ... dar nu vrei sa intelegi nici cum ... ce o se se intample o sa hotarasca moderatorul sectiunii ...
*



se consuma bitii forumului si neuronii vizitatorului!
cj98czh
Aparusi si tu Mataluta?? sau sunteti unul si acelasi? biggrin.gif
yhattori
sintem unul, dar diferiti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.