Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Renault Laguna 1.9 dci
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
micutz
Vand piese din dezmembrarea unui auto Renault Laguna 1.9 dci 120CP avariat in spate. Masina este cu volan pe stanga, stare foarte buna inainte de accident, airbag-uri OK.

Tel: 0721.555.956 sau 0743.033.326
Mail: razvan2202@yahoo.com
maxx_4_you
un pretpentru jante(fara senzori)
tomageorgian
pret ptr far dreapta daca e in stare buna
bogdan.stavar
salut ma intereseaza parbrizul daca e atermic si cu tenta si sa arate impecabil fara sa fie ciupit....pret daca il ai merci
micutz
@maxx_4_you: jantele sunt 200 de euro
@tomageorgian: farul dr are o ureche rupta
@bogdan.stavar: parbrizul are o mica ciobitura
micutz
sus !
golfy03
TOATA MASINA NU O VINZI?AI DAT CEVA DE PE EA?
adrian_74
Salut! Scaunele si bancheta cu spatarul cum se prezinta,au airbag-le sarite sau sunt indoite ceva? un pretz daca sunt ok.
Septy_b
Salut, m-ar interesa discurile de frana spate, daca au cel putin 10-11 mm grosime.
La laguna discurile spate sunt cu tot cu butuc si rulment.
Si eventual si placutele spate le iau la pachet daca sunt ok.
micutz
@golfy03: se dezmembreaza.
@adrian_74: sunt in stare foarte buna, nu au airbag-uri sarite sau indoite. 500 de lei tot interiorul
@Septy_b: iti comunic maine
Hop_shy_yo
ma intereseaza bancheta, scaunele fata, cotiera si fetele de usi. ma mai intereseaza daca scaunele au incalzire. Astept un pret. Multumesc
Byþu
Salut.I-mi pare rau de cele intamplate.

Zi-mi te rog un pret la rulment roata fata dreapta si cricul daca e original a masinii.Mersi.Bafta.
luckycretzu
are covorasele originale? daca da la ce pret?
micutz
@Hop_shy_yo: 500 de lei intriorul complet. scaunele sunt sport semipiele fara incalzire
@Byþu: rulmentul cu fuzeta 150 de lei
@luckycretzu: nu am covorasele originale
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.