Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: manuale!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 25
radulescuraduflorin
Buna !O veste mareeeeeeeeeeeeeeeee!Am gasit toate manualele de renault din 1930 pana azi!
sunt GRATIS!
turbodxman
Suna interesant unsure.gif

poti da un link sau le poti posta aici ... pt download wink.gif
radulescuraduflorin
am sa postez linkul cu adresa .nu se pot downloada decat daca se face cont.dar e bine si on line.doar sa imi dea voie admin si sa nu stearga linkul ca e pakat de munca mea asidua de cautare.!astept un rasp de la admin.


17 Jan 2011, 10:37:
manualul de renault 25 are 700 de pagini si cred eu ca este cel complet.in plus se pot gasi toate manualele incepand cu 1920 parca.este extraordinar.in sfarsit (nu stim ptr cat timp) putem avea acces la ele gratis.

17 Jan 2011, 10:46:
http://fr.calameo.com/read/00002232096c1b097e03f

17 Jan 2011, 10:46:
http://fr.calameo.com/read/000022320b4784595f2c2

17 Jan 2011, 10:49:
sper sa va prinda bine!
in curand vin poze cu noua tapiterie piele si bord electronic!incepe sa capete o forma....si a mea barcuta! smile.gif
turbodxman
Felicitari pt "comoara" gasita si mai ales pt ca ne-ai impartasit-o si noua wub.gif wink.gif
Din nefericire nu se poate downloada daca ai cont neplatit. sad.gif

Ramane de vazut cat va fi la dispozitie, pentru a fi consultat unsure.gif
radulescuraduflorin
nu se pot downloada decat daca faci cont platinum.dar zic eu ca ptr multi este dea ajuns sis asa.se pot face print sceenuri.si eu sunt fericit ca le-am gasit.cred ca azi imi fac cont platinum si le dowloadez pe un hard de 1 terra pe toate ca la sv am viteza f mare la net.100mb reali.
sa fiu sigur ca le voi avea ptr mai mult timp!
stejar
eu am un manual in original biggrin.gif
are coperta verde
pentru toate modelele:D
foarte interesanta:D
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.