Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cipi_styl
Am incercat sa preiau un leasing, crezand ca este mai avantajos... dar nimic, asa ca incerc sa-mi cumpar masina cu bani lichizi!!!
Deci, caut masina dupa 2005-2006. Buget maxim alocat 6000€!!!
Astept oferte!!!
merqry
Multa bafta,

Daca nu gasesti pana pe la vara smile.gif poate ma decid eu sa o vand pe a mea biggrin.gif.Sunt curios ce oferte primesti
Magikal
Eu ti-as recomanda un Ford Focus la bani aia. Totusi incearca sa mai detaliezi criteriile tale de selectie pentru a-ti cumpara masina.
cipi_styl
QUOTE(merqry @ 6 Jan 2011, 14:04)
Multa bafta,

Daca nu gasesti pana pe la vara smile.gif poate ma decid eu sa o vand pe a mea  biggrin.gif.Sunt curios ce oferte primesti
*



daca ai o masina de vanzare cred ca acum ar fi momentul s-o vinzi... (mie)
QUOTE(Magikal @ 6 Jan 2011, 14:31)
Eu ti-as recomanda un Ford Focus la bani aia. Totusi incearca sa mai detaliezi criteriile tale de selectie pentru a-ti cumpara masina.
*


da ... interesanta oferta. multumesc!!! cunosti masina???
merqry
O am de vreo 8 luni si sunt mai mult decat multumit de ea..din acest motiv nu vreau sa o dau ..Daca pana la vara schimb locul de munca asa cum mi-am propus si iau si eu mai multi banuti atunci o sa imi iau prima mea masina noua si atunci o s-o vand,

Ca sa nu te las hanging:


Am un
Renault megane varianta privilege(clima piele perdelute oglinzi rabatabile automat,jenti.in afara de trapa full)

Senzori ploaie lumini parcare

Benzina 1.6 16 valve 83 kw (113 cai) ..Am trecut pragul magic de 100.000 km acum o luna si merge la fel de bine ca la 85000 de cand am luat-o.

Eu tii recomand o benzina asa am ales eu dupa un diesel prost si nu am regretat

Spor la cautare


william
uite si AICI
Magikal
QUOTE(cipi_styl @ 6 Jan 2011, 15:14)
daca ai o masina de vanzare cred ca acum ar fi momentul s-o vinzi... (mie)

da ... interesanta oferta. multumesc!!! cunosti masina???
*



Personal nu o cunosc, doar ca am avut si eu una la fel si am fost foarte multumit de ea.
K L U
W Passat 1.9TDI 131Cp
6 trapte
161.000km
An 2003
Tapiterie piele
Cromline
Jante aliaj
Proiectoare
Pachet sport
4 geamuri electrice
oglinzi cu semnal OEM
Pret 6500E nediscutabil
Tel: 0765.417.834
0722.922.860
GabyDSN
Cipi parerea mea ia-ti un golf IV gasesti 2003-2004 la banii astia sunt masini foarte bune nu se compara cu ford cu opel etc .... wink.gif
lucianm
la 6000E golf 5 din 2006-2007
cipi_styl
up
Alex4u
QUOTE(GabyDSN @ 7 Jan 2011, 17:09)
Cipi parerea mea ia-ti un golf IV gasesti 2003-2004 la banii astia sunt masini foarte bune nu se compara cu ford cu opel etc .... wink.gif
*


pasta de unde ai mai scos-o? huh.gif
cipi_styl
sunt inca in cautare!!!
CATALINMUNTE
QUOTE(cipi_styl @ 12 Jan 2011, 13:00)
sunt inca in cautare!!!
*



Salut. Poate esti interesat de asta: Hyundai Accent 2006
shaolin
QUOTE(cipi_styl @ 6 Jan 2011, 13:15)
Am incercat sa preiau un leasing, crezand ca este mai avantajos... dar nimic, asa ca incerc sa-mi cumpar masina cu bani lichizi!!!
Deci, caut masina dupa 2005-2006. Buget maxim alocat 6000€!!!
Astept oferte!!!
*



In banii astia nu ei masina buna din anul care il vrei tu. Mai ales cu taxa modificata. BAFTA oricum.
vlad_vlad
Te intereseaza un Ford Focus 2006 - 60000 km -Motor 1.4, 16 Valve
A.C, Senzori Parcare, Navigatie (windows CE5), CD, MP3, TV, DVD, Stare exceptionala .
cipi_styl
gata... s-a gasit masinuta dorita!!!
nonic
Si nu ne spui si noua ce masina ai achizitionat? Sa o stapanesti sanatos si fara incidente!
cipi_styl
Sper sa fie multi km fara incidente!!!
masina este un astra H 1.7cdti 74kw, model Elegance!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.