Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Topic Sters
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
IonutTurbo
Mai oameni buni , daca tot aveti un forum ocupati-va de el.
Nu inteleg de ce mi-au fost sters topicu de 2 ori.
Prima oara imi zice un baiat sa citesc regulamentul , citesc si imi dau seama ca nu atasasezem poze ( nici nu prea aveam la ce dar in fine)
Mai stau 2 ore sa fac altu , si imi este sters si ala , si sa dau si eu PM , nu am voie , Contactez adminul pe mai , NU rapsunde , Dau mail ca vreau sa primesc oferta pentru a imi promova anuntul , Nu raspunde niminei .......voi chiar credeti ca am nervii de otel? smile.gif

Mai si scriu cand deschid topicul a doua oara " consider ca indeplinesc toate cele 5 regului" zic sa vada robotul care le sterge poate mai verifica odata. Dar de unde ....robotul tot robot.

Ziceti ma frate negru pe alb ca dureaza un minut " ma baiatule gresesti in cutare loc , sau pur si simplu nu te vrem pe acest forum si basta. Sau va place sa umpleti lumea de spume? Nu zic, ca pe langa faptul ca stau cate juma de ora sa deschid fiecare topic , stau si o ora sa pun pe site la logourile si linkurile catre reno.ro si daciaclub, mai stau 10min sa mai scriu si nemultumirea asta , si parca vad ca nici aici nu imi rapunde nimeni.....asa ca sa ma apuc de zgariat renaulturi prin parcare.


Concluzia , ca nu vreau nimic pe degeaba , ba mai mult as vrea sa stiu si cat costa sa stea anuntul meu mereu primu, am pus banere pe site la mine ( ca baiat salon fiind nu le-am scos cand ati sters topicurile.......bine nu de baiat bun ci ca am stat mult sa le pun acolo ) deci chiar sunt interesat de o coloborare cu voi............IMI RASPUNDE CINEVA CANDVA UNDEVA?

scuze daca sunt greseli de scriere dar am si eu nervii mei ca orice om.

Seara deosebita celor calmi,
Ionut


klaus
Probabil moderatorul de la sectiunea anunturi nu a observat ca ati pus link-uri catre forumuri pe site-ul dvs,
Drept urmare cred ca puteti reposta anuntul la sectiunea Anunturi (inteleg ca e o oferta permanenta, care s-ar inscrie la acea sectiune).
O sa vorbesc cu adminii sa analizeze celelate dorinte ale dvs.
cmandrei
Imi si ne cerem scuze pentru problemele create.
Acum topicul este in zona Anunturi Permanente.
http://www.reno.ro/Reconditionari-Turbine-...oi-t202208.html
Spor,
IonutTurbo
Multumesc frumos , scuze acceptate , somnul de aseara m-a mai calmat smile.gif
Ideea e ca tot nu am primit raspuns de la aamedia in legatura cu promovarea anuntului.
Daca poate cineva sa raspunda si la asta , ma apuc si spal toate renaulturile de pe strada mea smile.gif)))


Stima si spor la treaba
Ionut
cmandrei
Multumesc frumos pentru intelegere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.