Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Apa in interior
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
mariusscout
Cu ceva timp in urma m-am uitat in compartimentele de depozitare de sub picioare si am gasit in cel din stanga mocheta umeda Asta dupa ce a dat ninsoarea. Eu tin masina afara si atunci cand o curat de zapada nu insist la baza parbrizului. Alaltaieri am spalat-o, am verificat inainte, mocheta din compartiment era inghetata. Dupa ce am scos-o de la spalat era la fel, deci nu a intrat nici un strop de apa. Mentionez ca am folosit functia search cu mai multe expresii care contincuvintele "apa ", "mocheta" "interior", etc si nu am gasit nimic.
24gmn
Nu ai cautat cum trebuie!Dar vezi ca ai infundat furtunul de scurgere a apei care se scurge de pe parbriz.In topic gasesti pize,explicatii-cum se desfunda,tot.Spor la treaba!

5 Jan 2011, 20:59:
Gasesti aici:http://www.reno.ro/Desfundare-scurgere-dreapta-fata-t78122.html-pe la pozitia 45 ,dar citeste tot ca ai si pentru partea dreapta!Bafta!
mariusscout
mersi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.