Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Indicator service bord
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
Hristev
Tin sa precizez ca daca exista deja acest topic, l-am cautat deja dar nu l-am gasit blush.gif ! In acest caz dati-mi si mie link-ul va rog si thread-ul se poate inchide.........
Megane 2.2, 1.6 16v, a trecut 1 an de la revizie dar nu am facut cei 15000km. Stiu ca se recomanda oricum schimbarea uleiului dar nu am posibiltatea momentan. Problema este ca s-a aprins martorul in bord(cheita), si este foarte deranjant pentru ca orice as selecta in meniu, dupa cateva secunde imi revine la mesajul cu "service due"! Stie cineva cum se poate anula acel martor?!
Multumesc anticipat! smile.gif
Abo
reseteaza din bord km pana la service si cand ai posibilitatea schimba consumabilele ... tehnic ar trebui sa functioneze
Hristev
Intre timp am cautat in continuare si am gasit thread-ul aferent!

http://www.reno.ro/resetare-calculator-la-...126129-s60.html

Multumesc oricum smile.gif , si imi cer scuze pentru spatiul ocupat, se poate sterge topic-ul!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.