Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: CuMPAR PIESA RENAULT R19
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 19
CuPy
am avut de curand un accident mic bara fata sa indoit si vreau sa cumpar bara fata si partile din plastic de langa faruri cu tot cu semnu de la renault si aparatoarea de la radiator cine ma poate ajuta va rog sa postati si sa fie totusi cat mai aproape de hunedoara si la un pret totusi acceptabil!
john reno
Salut, ia legatura cu R19 TSE, IL CHEAMA ADI, ARE PIESE BUNE
CuPy
SI CUM DAU DE EL CA SUNT NOU PE FORUM dami u numar de telefon sau un id de messenger de a lui
renault19tse
Salut.
Am numai acele grile dintre faruri stg si dreapta
partea din fata cu sigla nu o mai am si nici bara...
aparatiarea de la radiator, pune o poza sa vad ce vrei
CuPy
[attachmentid=1627684577]
tomas
Salut.
Ar fi ceva variante de rezolvare ori dezmembrari,ori autokarma.ro sau ceva colegi de forum mai intelegatori.
Ca si pret dar after-marchet bara si ornamentul nu cred sa te coste mai mult de 350 max 400 lei( 288 -360 pret bara si 50 -75 pret grila radiator asa se cheama ornamentul care vine sub faruri si are in centru emblema).
Sarbatori Fericite si La Multi Ani
vepman_ro
mai sapa un pic aici pe forum sunt baieti d etreaba si poate gasesti din dezmembrari ceva bun....
Un an nou fericit !
CuPy
Hai mai oamenii nimeni nu are ce imi trebuie si mie si sa fie aproape de hunedoara!
BLUE R 19
CuPy, bara vad ca nu este sparta, asa ca o poti indrepta atata cat poti iar daca ramane deformata (probabil) te duci la o firma care lucreaza in fibra de sticla.
La fel si grila, aici ar fi bine sa ai partea care s-a desprins pt a iesi la fel daca nu o poti face dreapta fara a mai avea sigla
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.