Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Smartphone Blackberry 8700g
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
mariachi
De vanzare 12 buc telefoane smartphone Blackberry 8700g. Sunt aduse din Germania, nu sunt codate in nicio retea, sunt libere de folosit pe Orange, Vodafone, Cosmote sau orice alta retea. Se vinde doar telefonul, fara incarcator, dar puteti sa-l incarcati cu cablu de date de motorola v3 si sa-l incarcati de la laptop sau calculator. Cablul de date se gaseste de cumparat la pretul de 7,9 lei.

Telefoanele sunt perfect functionale, nota 10/10 iar ca aspect se gasesc intre 8,8/10 si 9,9/10. Cele de nota 8,8 au pretul de 130 lei, celelalte sunt la 140 lei.

pozele sunt reale

tel: 0752.03.83.03
mariachi
mai am 8 buc

23 Dec 2010, 14:31:
mai am doar 3 buc. la pretul de 135 lei/buc

tel: 0752.03.83.03

24 Dec 2010, 09:03:
mai sunt 2 buc la 135 lei si 1 buc la 150 lei
bobo77
Notele sunt pentru aspect, dar ca functionare cum sunt care ar fi notele?
Provenienta lor? am inteles ca din Germania dar...
mariachi
exact, ai inteles bine, notele sunt pentru aspect, ca si functionare nota 10 din 10. Merg perfect fara absolut nicio problema.

Nu inteleg intrebarea cu provenienta... sunt aduse din Germania. Daca te referi la tara in care sunt facute atunci raspunsul este: 3 tari diferite si anume Mexic, Canada, Ungaria.

Craciun Fericit!
Iulikk
Hai ca iti "traduc" eu ce a vrut sa zica bobo: sunt furate sau nu?
mariachi
ahaaaa ..... nu m-am gandit la asa ceva.

Nu sunt furate, am si factura cu care le-am cumparat din Germania.
mariusscout
Marti sunt in Cluj-N. Ma intereeaza si pe mine unul.Au WiFi ?
Bluetooth-ul merge? Am vazut unele la care dupa decodare nu mai mergea. Esti din oras?
mariachi
Da, sunt din Cluj. Merge bluetooth-ul. Le-am luat necodate, nu le-am decodat eu, ca nu ma ocup cu telefoane, a fost doar o intamplare sa le am pe astea. Suna-ma marti. Craciun Fericit!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.