Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] adidasi originali
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
alex1988
Vand adidasi originali doverse modele si diverse marimi
id : alexxxcsandru
mail alexxxcsandru@yahoo.com
pret 150 RON
trimit in tara prin posta romana si curierat

Am mult mai multe modele , cei interesati dati un mail si va voi trimite un link cu toate produsele
cristianxxl
De unde esti>?Sunt frumosi, dar nu iau decat pe probate!
alex1988
Sunt din bacau. Daca esti interesat baga id si vorbim. iti voi trimite un link cu toate produsele mele. O seara buna

11 Dec 2010, 18:29:
Astept sa ma contactati.
cristianxxl
Suntem mai multi in Bucuresti, daca te decizi sa vii cu marfa , anunta.
alex1988
Am cont pe un site de anunturi si trimit si in tara . Vanzator serios cu 100 calificative 100 % pozitiv. Am trimis aproape 100 prosuse in tara si nu au fost probleme. Daca te hotorasti intra pe id meu si vorbim. O zi buna
cristianxxl
Man toti suntem cu probatu, nu e vba ca nu esti serios.Treaba e ca e posibil sa nu se potriveasca nr cu piciorul si atunci va trebui sa iau in loc de 43 , 44.La fel si restul de pe forum cu care am vorbit...
bobo77
Vreau si eu pe PM link-ul cu toate produsele si preturile daca nu te superi te rog.
alex1988
bobo77 anunta-ma daca ai prim mit PM
Paul Gabriel
Trimite-mi si mie pe pm linkul cu adidasii. Mersi
flavius1611
salut.
da-mi si mie link.
merci
and_rei
vreau si eu link ul.mersi biggrin.gif
oana2009
si eu vreau link, mersi:)
alex1988
Am trimis PM. Anunati-ma daca nu ati primit sa mai trimit.
ionutblv
da-mi si mie link!
bobo77
Da l-am primit, multumesc.
sorin1983
vreau si eu lista...
Valy90
Si eu vreau link-ul. ms!
Merced
Si eu!
br0klyn
Trimite si mie link'u...

Dar cred ca cel mai bine era daca puneai link'u la primu post si cred ca nu mai trebuia sa trimiti 1000 de PM'uri.

Stima!
alex1988
Am mai pus linkul si in alte postari si a fost sters postul
Sudsemnatu
si mie.

ai vreodata drum in bucuresti or ba ?smile.gif vii odata la o intalnire dacia la carol..si pun pariu ca se vor gasi multi doritori.
alex1988
Care doriti sa vedeti produsele intrati pe id meu si vi le trimit. Am primit reclamatie ca fac reclama.

14 Dec 2010, 15:03:
Up.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.