Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: User nou
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
hotm
Va salut!
Sunt nou posesor de Renaul Kangoo si am cateva probleme pe care vreau sa le rezolv insa nu pot da PMuri. Cate posturi trebuie sa am pentru a obtine acest drept?
Multumesc
Serje
25
hotm
Multumesc de info....tre sa ma pun pe treaba atunci!
R19/16v
Nu as face asta in locul tau.
O sa capeti un scurt ban pt goana dupa posturi.

Cere unuia dintre admini ridicarea restrictiei.
Victoras2001
Decat sa te apuci sa plantezi posturi aiurea, sa pierzi timpul degeaba, mai bine incearca si convinge la adresa asta.
http://suport.reno.ro/

Grecule, clar lucru. Am vazut ca daca sari repede cu sfaturi civice p-aici, ajungi moderator. Ma gandeam ca poate m-or pune si pe mine, sa fac nitica ordine pe forum.
argon
QUOTE(R19/16v @ 9 Dec 2010, 11:34)
Nu as face asta in locul tau.
O sa capeti un scurt ban pt goana dupa posturi.
*


Si pe ce motiv bagati ban-ul pentru sectiunea statistici?
R19/16v
Cel pe care tocmai l-am dat ieri a fost unuia care se gandise sa faca 25 de posturi in cateva minute scriind "post" "as" "ce tare" etc

Presupun ca ai o problema serioasa in acest sens, nu? Te poftesc sa dezvolti.
argon
La chetionare postezi optiunea ta si votezi sau nu la alegere, nu posturi aiurea, totul e conform regulamentului.
R19/16v
Nu fu cazu, stai linistit.
Ov
ce incerca argon sa sublinieze (cred) este ca se pot obtine 25 de post-uri relativ usor, civilizat si fara sa deranjezi pe nimeni, doar ca trebuie sa gandesti nitel (lucru pe care 99.9% din spammeri nu-l fac). Prin urmare, in continuare mi se pare geniala ideea cu aceasta limitare smile.gif
Markos
deci argon se īncadreaza īn acel 0,1%, impresionant sleep.gif
Ov
bine, spammeri fara experienta atunci tongue.gif
hotm
NU vreau sa fiu inteles gresit! NU sunt spamer. Doresc sa-mi rezolv o problema. Cum din discutiile din topicurile care ma intereseaza reiese clar ca unii useri au cea ce imi trebuie insa nu vor sa posteze (sau le este interzis) o modalitate de a intra in legatura cu ei este PMul. Mie personal mi se par mult 25 de postari! Insa am sa incerc sa le fac in mod civilizat si pertinent, ca doar de 2 saptamani am intrat in clubul celor cu Renault.
Insa un forum, dupa parerea mea, este un loc unde vii si cauti o rezolvare rapida la problema, nu un loc unde sa strangi postari si apoi sa-ti rezolvi problema!
Victoras2001
Pentru ca tot vreau sa devin moderator.
Prietene, postul meu l-ai citit?
hotm
L-am citit, dar nu am indraznit...insa acum ca m-ai impulsionat am trimis un Ticket!
Markos
Sa ne zici daca s-a rezolvat. Daca da, īl propun cu mana mea pe Victoras.
DragosP
Victoras, s-a rezolvat?
P-A-C-O
QUOTE(Markos @ 9 Dec 2010, 23:13)
[...] īl propun cu mana mea pe Victoras.

stānga sau dreapta? unsure.gif
hotm
Da. Le multumesc celor care au acceptat cererea mea, in special lui Victoras!
kum
Io-te ma ce s-a ajuns si Victoras! I-a acceptat cererea lu' hotm.
smile.gif
Markos
Daca ar face toti treaba ca Victoras, ar plange nemtii de ciuda.
DannyY
Un topic cu 'Victoras Moderator!!!!' la Cafenea, se poate? icon_mrgreen.gif
tatabobu
Macar sa-si schimbe custom title-ul in "modeLator aspirant".
klaus
closed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.