Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante laguna II pe 16" cu jante pe 17"
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa
alinushy
Schimb jante aliaj 16", laguna II, cu cauciucuri de iarna, dot XX09 si XX08, fara senzori, cu jante aliaj laguna II 17" cu / fara cauciucuri , de preferat fara, cu / fara senzori. Jantele pot fi vazute pe masina, (Pitesti-Mioveni), nu st strambe, st echilibrate, putin zgariate.
sexyrat
Salut. Am eu 4 jante Silverstone fara anvelope. Te intereseaza un schimb? Eu sunt din Oradea.
alinushy
pai ai drum prin zona?
sexyrat
Nu, din pacate. Nici tu prin Oradea sau Timisoara?
alinushy
nu sad.gif
ovidiuliviu68
Salut. Poti sa atasezi cateva imagini cu gentile pe 16" ca sa vedem cat sunt de zgariate?
alinushy
ok, o sa pun maine niste poze

12 Dec 2010, 13:35:
uite poze, nespalate dar la rezolutie mare
http://img375.imageshack.us/g/pb221033.jpg/
danenache
De vandut, fara schimb, nu esti amator?
alinushy
momentan nu
alinushy
Se vand cu 1000 ron Negociabil!
alinushy
o sa mai urc azi niste poze
Andrei cel suparat
Sunt cu 4 sau 5 suruburi ?
gheorghita88
sunt pe 5? ce cauciucuri au?
alinushy
revin cu detalii:
vand jante renault laguna II , 16", 5X108, fara senzori, echipate cu anvelope iarna spate: continental, dot XX08, 205/55/16, anvelope iarna fata: pirelli sottozero, dot XX08, 205/55/16, bonus inca un cauciuc continental, modelul e la fel cu cele de pe spate, difera doar dot-ul, este xx09, initial au fost toate 4 continental dar unul a avut galma si le-am schimbat cu cele pirelli pt ca n-am gasit unul la fel, jantele se afla pe masina, se pot vedea in poze(st poze cu fiecare janta) sau pe masina(pitesti-mioveni), motivul vanzarii este trecerea la jante pe 17"
POZE JANTE

PS: nu se dau capacelele de la valve wub.gif radmasa.gif

15 Jan 2011, 19:27:
jantele s-au dat, se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.