Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Caut urgent cod componenta!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault Logan
alindrgn
astazi am avut o mica tamponare in trafic, si luni urmeaza sa merg la poze (dosarul l-am deschis deja). e posibil ca spoilerul fata sa fie nevoie a se schimba (e putin indoit, nu cred ca se mai poate face la linie). acuma, ce vreau eu...

cine are program cu baza de date de coduri pentru piese, si ma poate ajuta cu un cod pentru spoiler fata de renault, cu sigla renault (vezi poza). eu am avut acest cod... salvat pe telefon. si am avut o problema cu el, si printr-o resoftare am peirdut si ce aveam salvat pe el... acum am nevoie de acest cod pana luni sad.gif

user posted image

raman recunoascator rolleyes.gif


LE: am gasit (6001548201). se poate inchide, multumesc!
bobo77
Acum ce bara fata ai pe masina?
alindrgn
bara din fabrica... am fost la casco si mi-a dat deviz pt repare si revopsire pentru ca nu e sparta/rupta. s-ar putea sa isi revina cand o demonteaza de pe masina. daca nu isi revine se face reconstatare.

codul acela de mai sus nu l-a gasit calculatorul celor de la dealerul unde am fost...
bobo77
Cam greu de procurat aceea bara, dar sincer cu ce te-ar incalzii?
alindrgn
cu nimic. m-am lasat pagubas... sper sa isi revina asta la forma initiala dupa ce o demonteaza 'nenii'...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.