Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sofer german vs. politist american
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
UXE
mih_mlv
Salut,foarte tare,am zis ca-i da "omor" biggrin.gif
dacia_slk
Ma bag si io ca musca-n lapte, dar nu m-am putut abtine...

tongue.gif blink.gif blush.gif
UXE
daca era un ®roman cu gura mare iesea altfel
StefanT
Da, ar fi fost impuscat probabil biggrin.gif
tribunul
Ar trebui sa importam niste politisti americani.
Madriann
Don't go higher then 70...you might get violated radmasa.gif
luck33ro
probabil ca la noi i-ar impusca direct in cazul asta:
&feature=related
semit
i-a dat fatala..
Fre33lancer
Ce sa zic, nici ca la noi unde isi iau politisti bataie pentru o amenda dar nici ca la ei ...nu semnezi pac pac a scos pistolu la tine.
Madriann
Hmmmm..."l-a facut" bine...intradevar, nu a ascultat indicatiile politistului.
Recent am vazut un clip de prin Constanta parca, cu "du-te ba, lasa-ma in pace, nu iti arat nici un act!".
Aproape se ruga politistul de el....sa vad daca il mai gasesc...
bmwh548
QUOTE(Fre33lancer @ 22 Oct 2010, 18:28)
Ce sa zic, nici ca la noi unde isi iau politisti bataie pentru o amenda dar nici ca la ei ...nu semnezi pac pac a scos pistolu la tine.
*



De ce nu? In maxim o luna s-ar curata strazile de figuranti si soferi de Pitesti.
houseISmusic
Mi se pare inutil , nu vroia sa semneze , trimitea amenda acasa .
E prea de tot ce a facut soldat american acolo ... parerea mea .
solidconvert
Se pare ca nici pe la ei nu se executa prea des examenele psihologice... radmasa.gif
Executron
Primu clar are probleme psihice....

Vai ce "purtare abuziva" (infractiune) ii bagam daca imi vorbea politistu asa.. Mai ales inregistrat.
Cocojambo
A daaa. clar... sunt convins... mergi si fa tu figuri d-astea prin SUA... poate in Europa iti merg..
Executron
Eu zic in tara la mine tongue.gif

Daca circul in america cu siguranta o sa circul STRICT legal (oricum si in Romania circul legal, dar zic asa de dragul discutiei).
xcss
Vorbesti ca sa nu taci, adica wink.gif Vorba aia, erori au fost, erori sunt inca...
A l e x
Nu mai comparati Romania/Europa cu America. Acolo politistii sunt stricti si scot pistolul imediat pentru ca asa fac si infractorii. Evident ca exista si abuzuri din partea politistilor, dar si cati politisti au primit cadouri de plumb intre felinare.

Din pacate au o mare problema cu criminalitatea si nu vor scapa niciodata de ea. Nici nu-i ajuta vecinii din sud care tot vin si vin si vin si vin si vin tongue.gif
caktuss
la "cap de creta patru clase " ai nostri exact asta le-ar trebui, un exces de autoritate. mai intrebati-va parintii sau prietenii mai in varsta cum era pe vreamea raposatului (si chiar si cativa ani dupa 89) cand iti luai bataie de la garcea ca erai pe strada dupa zece seara, sau cum te trimiteau la tuns daca aveai parul mai lung.
da` de la niste unii care la revolutie nici macar limbrici nu erau, ce pretentii sa ai
spy_oh_joy1389
Exces de autoritate d-asta?


Adica razbunare asa, fac ce vreau ca-s politist.
luck33ro
de unde era perversa asta?... smile.gif
daniel4ro
asta-i de pe Targu Mures, no smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.