Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cum a devenit Dacia un fenomen
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Clipuri video
Andy_ACS
Interesant reportajul, insa nu prea mi-a placut coloana sonora smile.gif
luck33ro
Eu nu m-am prins care-i poanta sau care-s noutatile? huh.gif E ceva nou, interesant de stiut?
einstein1984
Domnu, aici nu sunt stirile.
Muttley
Din ce vad eu, e un film simpatic, care explica pe-ntelesu' oricui niste chestii.
luck33ro
Aha, si le explica in franceza - pe intelesul oricarui prost care nu stie ce e aia Dacia radmasa.gif Oricum pe noi cu ce ne lamureste?
Ake
fiind in sectiune de Clipuri Video, postarea lui einstein ne lamureste ca TF1 a considerat oportun sa-si miste fundul pana la Pitesti sa faca un filmulet. 090.gif
bolidu
Vad zilnic cele 2 garnituri care bobineaza zilnic pline cu masini dacia catre Constanta si mereu ma intrebam cu naiba suie aia masinile sus acolo...
luck33ro
Probabil au angajat trupa Costica de la Circul Globus biggrin.gif
einstein1984
Daca pune cineva un film in engleza, nu se plange nimeni de lipsa subtitrarilor. Totusi nu e in rromanes sau hindi ca sa fie greu de inteles, e limba de circulatie internationala.
IRONICK
nasol moment, daca nici macar atata lucru nu s-au deranjat sa faca
b76bgaarh
da voi nu ati invatat franceza la scoala? pe mine 8 ani ma chinuit....oricum dacia are un super succes si reno a folosit toate atuurile fabrici romanesti. a adus utilaje vechi, mana de lucru ieftina etc.
einstein1984
QUOTE(IRONICK @ 15 Oct 2010, 10:27)
nasol moment, daca nici macar atata lucru nu s-au deranjat sa faca
*


Pai am zis io ca nu?
aphophis
filmul are doar vreo 4 minute?
luck33ro
O sa ia Oscarul, precis radmasa.gif
rodi
Romanul are creativitatea lui... Renault are si pe romani... Lumea le are cu Renault...
flovld
Se pare ca Dacia a ajuns si in Coreea de Nord...
&feature=related
ArtVandelay
Minutul 1 secunda 50, ca tie ti-a fost greu sa specifici
Filip
Autoturismul apare prima data la secunda 32 a clipului. Apoi se intoarce. Cred ca traficul ala este regizat pentru filmare. E aceeasi masina care se plimba la comanda cel mai probabil... la fel ca restul. Cred ca singurele autovehicule care se deplaseaza cu un scop sunt cele ale institutiilor statului, cele ce asigura transportul in comun, si sa nu uitam (cum am putea?), cele militare.

Dacia 1310 "cu 4 faruri" a fost importata din Romania, pe vremea cand Ceausescu avea legaturi cu liderul Nord-Korean.
De asemenea, am citit un articol conform caruia circa 700 de autoturisme au fost trimise de Volvo in anii `70 iar Partidul le-a luat drept dar. radmasa.gif Nu le-au platit niciodata conform contractului. Compania se astepta sa investeasca in regatul nebunului. Si ce teapa si-a luat. laugh.gif
Maskatu
Nu are nimeni un filmulet cu alea din lotul de Canada? huh.gif
r3d
ce mandra merge daciutza noastra si prin alte tari biggrin.gif
syncmaster_001
QUOTE(luck33ro @ 15 Oct 2010, 21:23)
O sa ia Oscarul, precis  radmasa.gif
*


Garantat radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.