Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] 2 TELESCOAPE HAYON DSN
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dymmy
SALUT,
Cumpar 2 telescoape pt portbagaj (bratele alea telescopice care tin hayonul) la supernova mea! Daca are cineva SH-uri si sunt in stare foarte buna e ok!
Sau daca a cumparat vreo unul mai multe noi e ok si asa biggrin.gif
Pretul am inteles ca variaza intre 20 si 40 de ron ... sau cam asa ceva !!!
ASTEPT OFERTE... smile.gif
george_scala_2004
salut,

daca sint ca cele de solenza am eu unul.
dymmy
Nu stiu exact cum sunt alea de solenza....insa DSN-ul meu e din 2003, ar putea sa se potriveasca ....nu stiu sigur!!!
Ai doar unul??Daca esti din apropierea iasului ne intalnim si rezolvam!
DIN CE ORAS ESTI???

Mai am nevoie urgent si de o aparatoare de noroi fata dreapta....ca-mi umple aripa si farul cu noroi vremea asta nasoala cu balti....astept oferte!!!
smile.gif smile.gif smile.gif
laur20081
QUOTE(dymmy @ 7 Oct 2010, 09:37)
SALUT,
Cumpar 2 telescoape pt portbagaj (bratele alea telescopice care tin hayonul) la supernova mea! Daca are cineva SH-uri si sunt in stare foarte buna e ok!
Sau daca a cumparat vreo unul mai multe noi e ok si asa biggrin.gif
Pretul am inteles ca variaza intre 20 si 40 de ron ... sau cam asa ceva !!!
ASTEPT OFERTE... smile.gif
*



sal Am de R19 2 telescoape bune. daca u crezi ca se potrivesc, anunta-ma pana sambata seara si le aduc la Iasi. 40 lei ambele si mai vorbim wink.gif

0746964228 sau
Laur_mv.2006@yahoo.com
EUGEN2008
2 originale de solenza - 50 lei amandoua cu transport inclus in pret
au aprox 44 cm destinse - masurat intre articulatii - Renault- Stabilus - LIFT-O-MAT . Nu mi-a reusit modificarea ptr capota de logan ca sunt prea tari asa ca le dau . Astept un PM!
dymmy
QUOTE(EUGEN2008 @ 8 Oct 2010, 08:48)
2 originale de solenza - 50 lei amandoua cu transport inclus in pret
au aprox 44 cm destinse - masurat intre articulatii - Renault- Stabilus - LIFT-O-MAT . Nu mi-a reusit modificarea ptr capota de logan ca sunt prea tari asa ca le dau . Astept un PM!
*



sad.gif Stai sa inteleg telescoapele sunt second(folosite) sau noi....DIN CE ORAS ESTI???
Daca esti din iasi...ne intalnim..le vad/montez daca se potrivesc si facem afacerea...!!!
smile.gif
EUGEN2008
sunt folosite dar in stare buna , fara scurgeri , cursa pe destindere se face treptat cum trebuie, nu le arunca brusc. altfel spus sunt la parametri normali de functionare. Au 500 Newtoni si la mine s-au dovedit a fi prea tari , mi-am luat de 300 N . Din brasov , deci doar prin posta
dymmy
valabil... smile.gif
george_scala_2004
salut,

daca esti din iasi fa o comanda la elen mar...
dymmy
QUOTE(george_scala_2004 @ 11 Oct 2010, 09:01)
salut,

daca esti din iasi fa o comanda la elen mar...
*



M-am uitat pe site...si am vazut doar produse for BMW sad.gif sad.gif
Eu am nevoie de telescoape hayon pt supernova....sau compatibile cu lungime si sistem de prindere sad.gif

Daca este cineva din zona mun iasi...ma deplasez cu masina si facem treaba smile.gif


AM REZOLVAT !!!
Rog moderatorii sa inchida acest topic...multumesc tuturor pentru oferte
O seara buna !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.