Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: de ce mi se sterge repetat topicul
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
menic
Salut,

-Prima data mi-a fost sters topicul .... am inteles .. s-a stres pt ca am dat up in 2 zile diferite dar nu trecuse exact 24 de ore ( motiv pt care am luat si 20 % avertisment)

- A doua oara mi s-a mutat in alt topic din anunturi permante pe care nu il mai foloseam si cred ca sigur a fost si nefolosit mai mult de 15 zile ... am inteles... greseala mea ca nu am postat pretul si nu am cerut inchiderea topicului..

am vorbit cu cmandrei , m-a lamurit. l-am rugat sa stearga topicul de pe anunturi permanente ca sa pot deschide unul nou corect si complet pe bursa... zis si facut...

-Dupa stergere am postat ( pentru a 3 oara) din nou un topic in sectiunea bursa, corect si complet ( poze , preturi date de contact) pe asta l-am postat noaptea si ziua la orele 12 era sters.. chiar nu mai inteleg ce se intampla...


Va rog sa ma ajutati cu ceva sfaturi pt ca m-am saturat sa muncesc cate 2 ore la pregatirea topicului si a doua zi sa fie sters.

Ms mult pt ajutor si intelegere ... numai bine.
cosmin_2300
Care topic ?
asta ?
menic
imi cer scuze pt confuzia creata insa n-am reusit sa-l gaesesc in panoul de control. ms mult.

daca tot am deschis topicul asta mai am si eu o propunere...

peste tot publicitatea se plateste ( okazii, dez.ro etc) de ce nu se plateste si aici. din moment de ce fac bani pe baza forumului bauiesc ca ar fi normal sa se si plateasca o anumita suma in care sa fie inclusa pulbiarea si meninerea topicului pe site , publicitate pe site , in cautari etc. eu ma gandesc ca daca s-ar proceda in felul asta nu ar mai fi nici discutii legate de cei de pe bursa- anunturi platite.
numai bine
cosmin_2300
QUOTE(menic @ 27 Sep 2010, 02:47)
imi cer scuze pt confuzia creata insa n-am reusit sa-l gaesesc in  panoul de control. ms mult.
*


Dai click pe numele tau si apoi dai click pe "Find member's topics":)
menic
salut,

ms mult pt ajutor.

se poate sterge. numai bine
DragosP
...topicul de la bursã? rolleyes.gif
cosmin_2300
radmasa.gif
klaus
se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.