Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] JANTE PE 15
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa
diane_157
PRET 250 RON 4 JANTE SAU 75 RON BUC TEL 0742127239
diane_157
up
markon
de unde esti?
diane_157
sunt din gura humorului judet suceava. am vandut 4 jante mai am 2.
adiblu
Hai sus cu topicul, ca "baiatasul" asta nu o sa mai apara curand pe aici ...

Eu sunt cel care a cumparat cele 4 jante, prin curier... pe incredere (ca doar e membru al forumului RENO), dupa ce m-a asigurat la telefon ca toate sunt in stare buna, nu sunt strambe si nici ruginite, dar am luat o mica teapa... una dintre ele este buna de aruncat la fier vechi, a fost lovita bine si indreptata cu barosul probabil, plus ca este foarte ruginita. Dintre celelalte trei, una arata chiar bine, probabil a fost pe o rezerva iar celelalte doua sunt acceptabile, necesitand decat o slefuire a ruginii si o vopsire.
Am incercat sa rezolv problema pe cale amiabila, dar de atunci telefonul il are inchis si nu raspunde nici la mesajele private.

Vedeti ca mai are un cont aici pe forum "kiss_9me", unde vinde piese de megane 1 dezmembrat. Ca sa va convingeti, uitati-va la numerele de telefon de pe cele doua topicuri de vanzari pe care le are la Bursa.

Imi cer scuze pentru off topic si sper ca moderatorii sa nu stearga ce am scris aici pentru a sti si altii cu cine au de a face. Pun si niste poze ca sa ma credeti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.