Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] Nokia N73 cu dual sim
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
vali_iacov
[SCHIMB] Nokia N73

Aspect : 7/10
Functionalitate : 10/10
Are carcasa originala dar este zgariata la colturi, plus 2 butoane putin sterse.
Are card de 2gb, incarcator, specificatiile cred ca le poate gasi oricine pe net. Stie toata lumea de camera de 3.2mpx cu lentile Carl Zeis etc etc.
Il dau pentru ca am 2 abonamente si nu pot cara 2 telefoane pe langa o gramada de chei si alte prostii necesare la servici, de-asta am nevoie de un dual-sim.
Nu vreau chinezarii, pentru ca vreau sa functioneze si netul de la vodafone pe el, mi-ar place un Samsung D780, cu toate ca e cam "sanatos".
Astept oferte.
Poze cu N73 cand voi gasi cu ce sa il pozez smile.gif
asistent_ul
salutare! am eu un samsung d780, e destul de comod si foarte util. Eu l am folosit pe orange si cosmote,in schimb de ceva vreme nu mai utilizez cosmote ul si as vrea ceva cu gps,dar...... E super super,am avut si o chinezarie inainte dar era jalnic este o diferenta de la cer la pamant. incerc sa fac cateva poze dar nu mai am acumulatori pun una dar nu se vede prea bine i am dat cu blitz. Are semne de uzura ,eu l am tinut prin buzunare i ar trebui o fata!!!!
vali_iacov
E cam uzat, ai pm

21 Sep 2010, 15:03:
n-aveti nici unul un dual sim?
vali_iacov
UP
vali_iacov
up
vali_iacov
up
vali_iacov
up
vali_iacov
up
vali_iacov
up
N73 : aspect 7/10, functionalitate 10/10, detalii gasiti pe site-urile de specialitate, pachet telefon+incarcator

schimb cu Samsung D780 + diferenta (daca este cazul)
vali_iacov
up
vali_iacov
up
vali_iacov
up
vali_iacov
up
vali_iacov
UP, schimb cu dual sim, sau se vinde cu 200 RON
vali_iacov
up
rue
eu am vandut in primavara n73 ul cu card de 1 gb (era din 2007 primavara) cu 300 ron.
acum am cumparat un d780 de la un amic cu 300 ron dar fara card si aspect 7/10.
merge ok telefonul dar parca am auzit ca nu e 3g samsungul asta.
bateria la utilizare normala pt abonamentele actual biggrin.gif maxim 2 zile.
in standby poata sta si 3 zile cu apeluri mai putine.
vali_iacov
multumesc pentru informatii, vrei sa-l dai sau...ce vrei sa faci? bateria ma intereseaza sa tina macar 1 zi, noaptea poate sta la incarcat sau ziua in masina...
N73-ul nu are un aspect extraordinar, este carcasa exfoliata in anumite locuri, dar functioneaza perfect. Pentru mine este prea mare si am si 2 abonamente.

Ramane valabila oferta.
vali_iacov
up
vali_iacov
UP
vali_iacov
up
vali_iacov
up
vali_iacov
UP
vali_iacov
up
vali_iacov
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.