Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault 19 neinmatriculat
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mindmugger
motor 1.7, an fabricatie 1993 hatchback

Masina este in stare impecabila(optic si fizic), neinmatriculata, nu se mai pot scoate numere rosii

jante pe 14, gume bune(roata de rezerva cu guma buna), parbriz, luneta, faruri, stopuri, geamuri fata electrice, trapa electrica, volan cu airbag(reglabil pe inaltime), parca si oglinzile sunt electrice.
motorul merge impecabil(are cam 170.000 km), suspensii bune, mecanica buna.

Prefer sa o dau toata deoarece nu cunosc preturile la dezmembrari si din moment ce nu ma ocup cu asa mi-ar lua prea mult timp.

Pret: 550 Euro(negociabil) - jud. Arges

pt detalii: 0734.975.064 - Mihai
tynn
pune si tu niste poze
mindmugger
din pacate momentan nu am posibilitatea asta... o sa incerc miercuri, cand ajung acasa.
In principiu masina este f bine estetic si mecanic.... decat capota are mici imperfectiuni(se vad decat daca te uiti f atent)... se fare ca a dat grindina in ea la un mom dat
o sa incerc sa revin cu poze pe miercuri
mindmugger
daily up
mindmugger
pret nou si ultimul: 1600 RON ( 16 mil )
LucescuC
Poze ?
Actele din strainatate le mai ai?
mindmugger
hai ca o sa fac tot posibilul sa pun si niste poze cu ea...
in principiu, singurul "defect" daca-l putem numii asa este ca a suferit de la ceva grindina pe capota.
Am toate actele. Brief-ul mare, cartea de inregistrare si mai sunt si niste documente cred ca de la service, actele de cumparare de acolo etc.

Mentionez ca nu se mai pot scoate numere rosii(am circulat cu ea din lipsa de alt autovehicul) si astea de pe ea au expirat.
argon
dar se poate inmatricula, nu? cat e cu depreciere, sau nu ai intrebat?!
mindmugger
nu am intrebat... la mine situatia e mai complicata... am o alta masina dar momentan a pus fiscul mana pe ea... deci prefer sa dau banii sa o iau pe a mea inapoi - sunt fan japoneze smile.gif (nu sariti in capul meu) biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.