Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Warn-uri dupa ureche
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
argon
Cum nu e o noutate ca sunt vanat pe acest forum de unii frustrati cu multe valve de la bursa, as avea si eu rugamintea sa mi se arate si mie postul in care chipurile am incalcat regulamentul cu warn pe motivul "
QUOTE
5. Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" .


Sa vad daca ma lasa memoria sau nu.

Multumesc.
R19/16v
QUOTE(argon @ 11 Sep 2010, 21:05)
Nu e asa depasita  decat Supernova si nici nu pici prin ea de rugina.
*


argon
Aha..aia..era raspunsul pentru cineva intradevar offtopic, ma miram ce am zis eu ca am mai ieftin, daca tot faci exces de zel, fa la toti, ca e plina bursa de oftopic, up si de la mine, bafta la vanzare, up mai repede de 24 de ore trecut cu vederea etc, care tot oftopic sunt, dar cu aia nu ai nimic, ca doar din cauza mea ai impresia ca s-a scos functia de edit fara urme si nu-ti mai poti face de cap.

EDIT: se poate inchide/sterge/etc.
R19/16v
Acelasi tratament l-a primit si cel care a postat, la fel de off-topic ca tine, inainte sau dupa tine, nu mai tin minte.
Eu iti sugerez ca, in loc sa te plangi, sa pui frumusel cursorul pe user posted image si sa apesi!

Specialitatea ta este offtopicul, deci unde vad un post de-al tau, ma uit mai cu atentie decat la postul unui coforumist fara notorietatea ta.

Cat despre editare - nici nu stii ce afectat sunt radmasa.gif
klaus
Se inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.