Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault 11 diesel pt. dezmembrat
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 9, 11
emtraco
Dezmembrez renault 11 diesel sau doua R 11 nedezmembrate (unul inmatriculat ) pt. circulatie
AlexanderCarstoc
Te rog sa ne dai mai multe detalii, poate si cateva fotografii. pret sau preturi...

Asteptam cu drag...bafta!
gheo_s
Salut

Ma intereseaza releul de la bujiile incandescente daca-l mai ai si bineinteles un pret pt el...
molady11
daca ce-l inmatriculat,este bun si arata cat de cat bine, iti dau la schimb un R11 Benzina in 2 usi, geamuri electrice,trapa.... am si poze cu el, te astept pe mess ID molady11 dupa caz pot da si o diferenta, este cu acte in regula masina,merge suuper bine.
emtraco
R-ul inmatriculat e al meu si i s-a rupt cureaua de distributie (la relenti !! )....a scapat doar cu o supapa indoita...nu stiu ce s-a intamplat,ca motorul fusese refacut complet,ireprosabil,cu piese (segmenti,cuzineti,curea,etc.) originale...avea vreo 9000 de km.!...L-am achizitionat pe al 2-lea pt. piese,dar nu am mai avut timp sa ma ocup de ele....Nu sunt hotarat daca sa le mai tin sau sa fac loc in garaj...O sa ma uit dupa releul de bujii,sa vad daca este disponibil !! o sa atasez si niste poze in curand !
molady11
uite R11 meu 1.4 Benzina, acte in regula ,carlig remorca,geamuri electrice,trapa,multe schimbate la ea ,fffffffff multe piese... daca vrei un schimb cu R11 Diesel al tau..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.