Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [Vand] Renault 25 Baccara pt piese
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
taazzzzz20
Vand Renault 25 Baccara pentru piese,motoru este schimbat,are motor 2068 Turbo-diesel trebuie schimbat radiatoru in rest merge ok,interior impecabil,scaunul de la sofer are un mic defect,700E negociabil,0727 181 522,pot trimite poze celor interesati
alex_maxx
salut m-ar interesa si pe mine spoilarul fata daca o dezmembrezi si daca arata si bine ms si un pret daca se indeplinesc celelalte conditii ms
Razvan1511
Salut!Poti sa imi trimiti si mie mai multe poze la adresa de mail iepurila_1@yahoo.com si sa imi spui de unde esti?Multumesc multa!
taazzzzz20
ideea e ca vreau sa o dau pe toata ca am mare nevoie de bani,cu pozele revin in seara asta sau maine,pretu e negociabil daca vrei sa o iei pe toata vorbim si ajungem la un comun acord tongue.gif

23 Aug 2010, 15:01:
App sunt din Bucuresti
renault19tse
ma intereseaza pe mine toata.
actele sunt in regula la ea ?
trimite poze.
taazzzzz20
Nu se mai poate inmatricula pentru ca proprietaru nu este in tara nu am mai dat de el de aceea o vand de piese
Razvan1511
Salut!E perfect ca esti din Buc,astept pozele de la tine si apropo eu stau undeva pe laga Rahova mai exact in Salaj,,vorbim,salutare
turbodxman
@taazzzzz20: Ai ceva piese?
taazzzzz20
dupa cum am spus as vrea sa o dau pe toata odata pentru ca nu am unde sa o tin ca sa o dezmembrez
turbodxman
OK. Am inteles. Eu intrebam daca ai piese in afara de masina (cele de pe masina). Nu intrebam daca o dezmembrezi wink.gif
Razvan1511
big_wheel.gif Si pana la urma ceva poze tot nu apar,cand ai de gand sa ni-l perzinti si noua?
taazzzzz20
in seara asta o sa incerc sa pun dar scap tarziu de la munca,si o sa incerc in seara asta

24 Aug 2010, 16:41:
O sa fie plina de praf azi k nu cre k apuc sa o spal da o sa postez cateva poze
taazzzzz20
Revin sambata cu poze pentru ca nu am cum sa scap de la munca mai devreme sa apuc sa ii fac poze
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.