Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: probleme usi
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Scenic, Scenic RX4, Scenic II, Grand Scenic, Koleos
iulyiuly
salutare!
ma sfatuieste si pe mine un priceput cum pot scapa de zgomotul provocat de jocul portierelor fata?
miciceii
prin schimbarea balamalelor de x.
jas2
Regleaza prinderile de pe stalpi.Nu la balamale...dincolo...

Iti pun maine o poza...
iulyiuly
mentionez ca am umblat la reglajele de pe stalpi
aveti idee daca bolturile balamalelor se mai pot bate(ele sunt putin mai inafara, adica cred ca s-ar mai putea bate)
jas2
De unde esti ?
Actualizeaza-ti profilul cu localitatea de resedinta.
ioio_number1
am un scenic I din 1998 si am o problema ciudata. Am cumparat masina si dupa un timp mi s-a blocat usa din spate stanga si nu o pot deschide si acum de un timp nu mai pot deschide din exterior nici usa de la sofer. Puteti sa imi ziceti cum dau jos fata de usa si ce probleme ar putea avea?
kadtam
Ca idee, la usa spate: cel putin la Modus 2005 si Scenic 2007 este o siguranta in usile din spate, prin care se decupleaza clanta de interior, nu se mai deschide usa, merge in gol (protectie copii). Din exterior ar trebui sa poti deschide. Asta o fi?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.