Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CEASURI BORD CU TUROMETRU
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sobolan
se dau doo biggrin.gif tablouri bord cu turometru...pret 40 ron/bucata !!! functionale 100% eu am mers cu masinile respective(recuperate din remat)...
un bloc de lumini(romanesc model CN)....pret...30ron

as putea aduce mai multe piese dar sa imi spuneti si caut !!!
sobolan
up !!!
bashtalu
si becurile alea verzi sunt functionale?
sobolan
alea de sus,da...sunt verificate in mers cu masina....mai am doua(deci 4 total) dar nu stiu nimic de ultimele doua,le-am luat fara sa probez....nu au ce sa aiba oricum !!! am dat unul fara proba si merge tot in el !!!
ghitza
pt injectie cu turometru m-ar interesa sau doar un turometru pt berlina injectie
sobolan
e acelasi ceas de bord...treaba e ca tre' sa stii unde sa ii legi firul de la turometru...la alea pe carbelitor se pune la - bobina....parca asa.....cauta pe aici si ai sa afli ca au mai pus si altii ca tine,daca nu ma insel...
eu nu umblu in ele,le dau complecte !!!!!
roberth
Salut.
Un "ceas" de Nova s-ar gasi?
sobolan
de nova nu....
valabil inca anuntul cu ceasurile...mai am 3 !!!
sobolan
valabil...
sobolan
up
emy_yig
pastrezi unu pentru mine vorbim detaliile cu livrarea maine la telefon.vezi poate gasesti si 2 de alea mici rotunde de la presiune ulei si temp apa
sobolan
daaaa...pot sa aduc si asa ceva....orice aproape...
ionutz_87
doua aripi fata de 1310 injectie?
sau zambetul lu nea nelu
sobolan
ar fi....dar nu ma complic cu asa repere mari ca sa le trimit prin posta...daca erai din galati/braila rezolvam...imi pare rau...valabil inca !
sobolan
up
oanadenisa
2 planetare scurte de dacie bune si la ce pret?vin eu sa le iau
gsalexandru
un motor electric de vreo 15 - 20kw poti sa aduci? te rog da-mi raspuns pe mai ca intru rar la bursa. e-mail gsalexandru@yahoo.com[COLOR=red]
kog
poti sa gasesti o pereche de aripi bune pentru dacia 1310 cu faruri rotunde si semnalizator pe laterala? Chiar nu am de unde sa fac rost de o pereche de aripi bune mad.gif
oanadenisa
nu vrei sa mai vorbesti cu noi?
Ciorapel
Vreau un panou de bord cu turometru, dar model nou, de injectie, cu limbile ceasurilor subtiri negaurite, si cu kilometrajul cu cifrele separate.

Astept PM sau reply aici !
vali09
cat ma costa un tablou de bord din primele doua cu tot cu posta?
ai electroventilator de dacia 1310? ma int pentru papuc benzina
emy_yig
primul tablou din poza a ajuns la mine. foarte multumit nenea sobolan e om serios a impachetat frumos tot.ceasurile merg impecabil
sobolan
QUOTE(oanadenisa @ 10 Aug 2010, 17:42)
2 planetare scurte de dacie bune si la ce pret?vin eu sa le iau
*



se prea poate dar sa vedem...nu promit...

QUOTE(gsalexandru @ 11 Aug 2010, 10:29)
un motor electric de vreo 15 - 20kw poti sa aduci? te rog da-mi raspuns pe mai ca intru rar la bursa. e-mail gsalexandru@yahoo.com[COLOR=red]
*



ti se pare ca la programul rabla se aduc,mai nou, masini echipate cu motoare electrice in loc de cele termice .... ?

QUOTE(oanadenisa @ 18 Aug 2010, 17:16)
nu vrei sa mai vorbesti cu noi?
*



am raspuns....

momentan nu am timp sa trec pe acolo,am alte trebi+s-au dus multe masini bune iar ca sa stai pe soarele asta sa scoti planetarele la cadavrele alea prin boscheti nu prea e tare comod wink.gif
cat s-a putut nu am avut "solicitari" pe aici.... darrr....sa vedem !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.