Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Evolio E520 vs.Mio Moov S600 vs.Navon 650Feuro
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > PDA / GPS
Laguna_III
Salutare, tuturor!

Trebuie sa iau o decizie de achizitie, rapida, de GPS.Fiind la primul GPS, vreau o alegere inteleapta.Am rugamintea sa postatii opiniile voastre vis-a-vis de dilema mea.Eu inclin spre EVOLIO E520 (procesor mai rapid, memorie mai mare, sistem de operare mai nou, harta 2010 f.actuala), insa, am citit opiniile unor cumparatori de pe emag ce s-au plans de proasta luminozitate sau slabul contrast in conditii de lumina de zi.Modelul asta de MIO il are cineva?E aceeasi problema cam la toate GPS-urile, cu luminozitatea pe timp de zi?

Aici aveti un link, cu comparatiile tehnice gata facute, la cele mai multe caracteristici.Va multumesc mult pentru opinii si sper in promptitudinea acestora.O zi buna:

http://www.emag.ro/compare?cat=320&m0=233&...2=631&p2=131887
Alydor
wayteq.


Suma respectelor, Alydor
Laguna_III
Imi pare rau, dar "emag" nu au in oferta brand-ul asta.Ideea era sa cumpar de le ei [12 rate cu dobanda zero+3 luni de gratie].
Alydor
adica pentru 400 de ron cat costa aparatul tu faci 12 rate?? blink.gif


Suma respectelor, Alydor
Laguna_III
Costa aproape 700 ron Evolio.Nu-ti imagina ca e singura rata;doar asa cumpar, cu dobanda ZERO, de ce as da toti bani deodata, cand se poate cu taraita, fara costuri suplimentare??!Asa am achizitionat si webcam, marfuri de la Adidas, fotoliul de la Elvila...etc, etc.
Alydor
cand ziceam de 400 de ron ma refeream la wayteq. care la ora asta este best buy si are cel mai bun raport calitate pret.


Suma respectelor, Alydor
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.