Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cumpar electromotor si instalatie gpl
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 9, 11
80rox
cumpar electromotor r11 benzina 1,4-44kw- c1j (am probat unul de 1,7 dar nu se centreaza dantura bendixului pe coroana volantei) si o instalatie gpl, in principiu cu acte, dar daca pretul e bun,merge si fara acte.0724393038
axicrisan
salut am un electromotor de 1.4 gtl daca te intereseaza id axicrisan
mecanicugogu
QUOTE(80rox @ 24 Jul 2010, 17:06)
cumpar electromotor r11 benzina 1,4-44kw- c1j (am probat unul de 1,7 dar nu se centreaza dantura bendixului pe coroana volantei) si o instalatie gpl, in principiu cu acte, dar daca pretul e bun,merge si fara acte.0724393038
*


Stiu GPL de vanzare, cu masina cu tot. Da` sa vina de la mama draqu din IRAK, si sigur iei masina la pret de GPL. Ai rabdare inca 3-4 luni. Daca nu, te intrum la I.A.T.S.A. unde au GPL ieftin. DA un sarci pe gugal si vezi care e treaba. Eu stiam de ceva in jurul la 9,5 - 10 miliane cu butelie toroidala in loc de rezerva de sub portbagaj
alin007
daca imi pui tu GPL cu butelie toroidala pe r11 ti-o fac cadu cu masina cu tot wink.gif
axicrisan
80rox te interesa un electromotor ... mai ai nevoie? wink.gif
80rox
axicrisan- da, inca am nevoie de electromotor,dar depinde de pretul lui avand in vedere taxele de curierat pt distanta MM-DB.
nu pot utiliza mesaj privat.
axicrisan
80rox id meu e axicrisan si vb acolo de pret si transport
80rox
ti-am dat mesaj pe id-ul axicrisan. nu l-ai primit?
axicrisan
nu:(
80rox
ti-am mai dat un mesaj acum 2 minute. daca nu-l primesti da-mi tu un nr de tel. pe privat.
axicrisan
ti-am lasat un pm cu nr meu ne auzim:)

10 Aug 2010, 12:34:
80 rox nr meu 0757056667(alex)
mecanicugogu
QUOTE(alin007 @ 26 Jul 2010, 00:04)
daca imi pui tu GPL cu butelie toroidala pe r11 ti-o fac cadu cu masina cu tot  wink.gif
*


Cu toate ca nu ma intereseaza, s-ar putea sa accept cadoul tau. Butelia este de tip "exterior" si se monteaza in locul rotii de rezerva, sub masina. La Praktiker, daca te intereseaza, o astfel de instalatie costa 1100 lei si ti-o monteaza cei de la AUTOGAZ.
Cat timp an tinut legatura cu amicul Bogdan, am invatat multe de la el despre mecanica auto (nu numai despre reno) si "tuning" pe bani putini.
alin007
aha pnm au scos astia modele mai noi icon_mrgreen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.