Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ford Fiesta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
renault megane
Vand Ford Fiesta 1.4 cmc, diesel
anul fabricatiei este 2005, dar a fost achizitionata in 2006. reviziile iau fost facute conform cartii tehnice numai la service din reteaua Ford.
o masina de oras excelenta si nu numai.
merge foarte bine. accept orice test.
pret negociabil: 21.500 lei
bubu_13_12_86
km,dotari....poze interior
schimburi?
renault megane
pentru cei interesati:
aprox. 40.000 km.
masina luata in leasing: singurul utilizator
masina se poate preda cu CASCO - rate trimestriale
dotari: varianta de echipare confort
renault megane
up
renault megane
sus
renault megane
up
renault megane
momentan, pentru mine, criza lui boc a fost reesalonata (normal cu acceptul bancilor). in consecinta masina mai poate astepta la vanzare. pretul ei este de astazi 25.000 lei.
o vara cat mai frumoasa si dumneavoastra
renault megane
nu ratati o masina buna
renault megane
valabil
renault megane
valabil
renault megane
up
renault megane
up
renault megane
up
renault megane
up
einstein1984
Ai avea sanse mai mari sa gasesti doritori, mai ales la pretul ala daca ai mentiona si ce dotari are masina (si nu asigurarea, ci AC, tempomat, amanunte din astea).
renault megane
pentru einstein94
varianta de echipare confort

ps ai postat un adevar in semnatura. spune-mi te rog, prinzi curaj doar cand te uiti in oglinda? citeste toate postarile din topic te rog
einstein1984
Ok, asteapta tu sa caute cumparatorul ce inseamna varianta asta de echipare.
Bafta la vanzare! Vad ca ai nevoie sau nu vrei sa vinzi masina (apropo de comentariile de mai jos).
Ah, si apropo, motorul ala are 1,4 litri, adica aprox 1400 cmc, 1,4 cmc are un motor de 0,2 CP de aeromodel.
Multumesc ca m-ai facut sa ma simt mai bine.
andreis
Interesante poze, pacat ca nu se vede nimic din ele... huh.gif De ce le-ai facut noaptea, poze facute ziua cu masina nu ai?

Varianta Confort? Fiind un site dedicat Renault, nu toti stim ce inseamna dotarea "Confort" la Ford.
renault megane
pentru einstein94
ai dreptate cu capacitatea motorului. nu am o explicatie pentru ca am scris cmc in loc de litri, ci doar o scuza. am vazut greseala imediat dupa postare si nu am facut nici o corectie, deoarece din punctul meu de vedere nu este o greseala mare, cel care citeste intelege/observa si transforma neconcordanta in informatie utila. din acest punct de vedere poti sa te bucuri.
insa nu cred ca este cazul sa te simti bine fiindca la prima citire a topicului nu ai compilat decat doar ce inseamna up, altfel nu-mi raspundeai.
si eu iti urez o zi cat mi placuta.

pentru andreis
din pacate, mai am fotografii cu masina dar murdara. atunci cand am hotarat sa vand fordul am postat anuntul pe mai multe site-uri. in urma unei discutii - pe unul dintre aceste site-uri - cu cineva interesat am convenit sa-i postez informatii referitoare la culoarea si sa-i certific ca autoturismul nu este avariat. am considerat si inca consider ca acestea sunt date primare pentru o eventuala discutie cu un potential cumparator.

referitor la nivelul de echipare tin sa va spun ca nici eu nu stiam nimic despre echiparea privilege inainte sa-mi cumpar megane.

tot respectul
renault megane
up
pasaniucionut
sefu nu te supara... dar daca chiar vrei sa vinzi masina , fa niste poze clare ,ziua interior , exterior ,motor . pozele pe dinafara sa fie facute incat sa se observe toata masina fa multe poze din toate unghiurile ..cu pozele care le ai tu ... nu stiu ce sanse ai sa o dai..succes
renault megane
in curand fotografii
renault megane
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.