Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese dacia
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
paul-tm
Am facut curetenie in garaj, si am niste piese si accesorii care nu imi mai folosesc.
Poate are cineva nevoie de ele, bineinteles la preturi mici.
Avem asa :

-Husa volan folosita foarte putin- 10 roni
-Sistemu de cabluri pentru reglaj faruri, din cate m-am uitat la ele sunt functionale si nefolosite- 15 roni
-Brat stergator nou UAMT- 5 roni
-Manual dacia 1300- 10 roni
-Lampa iluminare interior dacia 1300 noua- 10 roni
-aprindere tranzistoriala ATO1 folosita 1 an si un pic - 5 roni, in stare de functionare( cat timp am avuto pe masina nu am avut probleme cu platina, dar mi-am luat aprindere cu senzor fara platina)
-tester bujii auto 5 roni
- garnitura baie de ulei 3 roni
-economizor 2 lei
-piulite planetare model nou cred,distantiere planetare, un termostat folosit, semne incepator, semering palier- 5 lei toate

Contact pe topic, pm sau la tel 0764506785
BH 59 FIF
Economizorul il vreau eu. smile.gif Se poate trimite prin posta?
paul-tm
Vezi ca gasesti economizor si la magazinele de piese auto dacia. Eu de acolo am l-am cumparat acu 2 ani, dar nu lam mai montat pe maasina. Costa cam 5-6 lei.

Faceti o oferta si le luati pe toate super ieftin. Trimit si in tara cu plata ramburs.
paul-tm
Valabil
paul-tm
Aprinderea,economizoru,palfoniera, cablurile pentru faruri au plecat. Sa le foloseasca cu placere.
De maine plec o saptamana in concediu. Cand vin din concediu o mai am de vanzare niste ceasuri apa, ulei, incarcare frantuzesti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.