Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dacia logan 1.6 kiss fm
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gt_
asa cum scrie in titlu a venit vremea sa ma despart e loganul meu luat in leasing in 2008. sad.gif
deci logan kiss fm 1.6 8v
cu urmatoarele dotari: aer, ABS, 2 airbag-uri,geamuri electrice pe fata, +mp3 clarion+4boxe magnat+statie si woofer magnat, geamuri fumurii omologate,si altele....
km are cam 32000, 2 revizii facute, nici o pana pana acum ,roata de rezerva este absolut noua, nici un accident la activ doar o zgarietura in parcare(de catre un binevoitor mad.gif )
pret 1800Euro (accept doar preluare de leasing(in privinta asta ne intelegem cum platim taxele~200E) ,NU accept acte notariale sau altceva. ar mai fii 47rate X166.14E cu tot cu casco fara valuare reziduala .
serban_mihai24@yahoo.com sau
0764 854 401 serban mihai
schimb cu matiz
gt_
pret negociabil/schimb cu masina mica
gt_
schimb cu opel corsa sau astra f,matiz, tico
1750E,
alindrgn
scuze de offtopic: nuca de la schimbator cu cap cromat o mai ai? ca vad ca ai alta acum...
gt_
schimb cu opel corsa sau astra f,matiz, tico
1750E,
Schimbat placute de frana 18.07.2010+ platesc eu taxele de preluare leasing
hellcat
Ti-am trimis un pm acum vreo 2 zile...de ce nu-l citesti??
b76bgaarh
hell poate nu stie sa foloseasca....
gt_
hell ti-am trimis pm


gt_
1750E,
Schimbat placute de frana 18.07.2010+ platesc eu taxele de preluare leasing
gt_
up 1700E+platesc eu taxele de preluare leasing
mumus
tu ti-ai dat seama ca ceri peste 9000E ??? in locul tau nu as cere nimic... as zice mersi daca mi-ar prelua cineva ratele...47*166=7800E ... pai atat e una noua...
Andy_ACS
De ce nu lasi omul in pace? Fiecare cere cat doreste.
In plus in calculul facut de tine ai uitat ca sunt incluse si rata casco si dobanda.
Nu mai compara pretul unei masini cu costul total al unui credit (comisioane, dobanzi)+costul asigurarii casco.

Bafta!
mumus
acum imi dau seama ca nu trebuia sa ma bag...(nu sterg ca sa se inteleaga ce ai scris tu... )

Scuzele mele, nu trebuia sa ma bag! Bafta la vanzare!
gt_
mumus nu te supara dar daca e so luam asa de ce nu ti iei masina noua cu banii jos ia gandestete
ca dai sa zicem in cazul meu (8700Ecu tva si fara cam 7000si ceva) la care se adauga casco cam3000si un pic casco +ce mai ramane la astia la leasing cam 2000 ia vezi cam ce suma ramane iti zic eu cam 12500-13000E, am dat pana acum cam 5000si ceva de E cu avans, stiu ca nu am cum sa recuperez toti bani (este folosita masina,am zis ca am inchiriato)dar vreau macar avansul sal recuperez
asa ca pt cei care au de comentat la pret va rog sa va duceti la leasing si sa va luati o masina noua sa vedeti ce si cum si apoi imi spuneti si mie ce si cum sa pun un pret!!!! a si inca ceva ducetiva la banca sa luati credit pt 1800 ani si o platiti dublu!!!
a si de ce sa zic mersi daca mi-o ia cineva cu preluare fara avans, crezi ca nu am bani so mai platesc? , am alta oferta sa iau alta masina mai buna tot cu preluare de leasing(golf 6)
va multumesc pt atentie!!!!
a si inca ceva taxa de prima inmatriculare ce am platit la banca......
plus alarma350lei, geamuri fumuri470lei, 4boxemagnat+statie+woofeer~1000lei
gt_
sa revenim la oile noastre 1600+platesc eu taxele de preluare leasing
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.