Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] anvelopa Barum
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
BZN
Schimb anvelopa nefolosita, Barum 185/65/R15 (DOT 2709) cu orice marca de anvelopa de iarna, mai putin Debica. Eventual roata cu totul.
BZN
Up
BZN
up
BZN
Schimb anvelopa nefolosita, Barum 185/65/R15,(DOT 2709) cu orice marca de anvelopa de iarna, mai putin Debica. Eventual roata cu totul.
BZN
Up
BZN
Valabil
BZN
Inca
BZN
Up
BZN
Schimb anvelopa nefolosita, Barum 185/65/R15,(DOT 2709) cu orice marca de anvelopa de iarna, mai putin Debica. Eventual roata cu totul.
BZN
Valabil
BZN
Up
BZN
Schimb anvelopa nefolosita, Barum 185/65/R15,(DOT 2709) cu orice marca de anvelopa de iarna, mai putin Debica. Eventual roata cu totul.
BZN
Up
BZN
Up
BZN
up
toporas
pe cea de iarna o vrei nou-nouta?
BZN
In principiu da, in functie de marca/DOT pot oferi diferenta.
toporas
ok.o sa ma uit in garaj sa vad ce am mai nou si mai bun si iti spun.
la cat evaluezi anvelopa ta?
BZN
Facem altfel atunci daca e vorba de SH. Imi arati ce oferi pe ea. A mea e nefolosita, nu mai trebuie sa o vezi, DOT-ul l-am specificat.
toporas
ai PM
BZN
Up
BZN
Valabil
BZN
Schimb anvelopa nefolosita, Barum 185/65/R15,(DOT 2709) cu orice marca de anvelopa de iarna, mai putin Debica. Eventual roata cu totul.
BZN
Up
BZN
Valabil
BZN
Up
BZN
Valabil
BZN
Schimb anvelopa nefolosita, Barum 185/65/R15,(DOT 2709) cu orice marca de anvelopa de iarna, mai putin Debica. Eventual roata cu totul.
BZN
Valabil
BZN
Inca
BZN
up
BZN
Valabil
BZN
Up
BZN
up
BZN
valabil
BZN
Schimb anvelopa nefolosita, Barum 185/65/R15 (DOT 2709) cu orice marca de anvelopa de iarna, mai putin Debica. Eventual roata cu totul.
BZN
Schimb anvelopa nefolosita, Barum 185/65/R15 (DOT 2709) cu orice marca de anvelopa de iarna, mai putin Debica. Eventual roata cu totul.
Plus o diferenta rezonabila din partea mea?
BZN
Ultima strigare. Gratis nu se da. dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.