Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: carminat be 7401 cd + nav
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
fanexww
pe masina mea am acest tip de cd player + navigatie(carminat be 7401) si nu am cd-ul de la navigatie,are cineva la fel sau poate cineva sa ma ajute cu vre-o idee???
multumesc!
qwertyuiop
http://www.okazii.ro/cautare/navigatie+megane+2.html
vezi acolo
fanexww
nu merg alea de acolo,sunt pentru navigatie mare color,la mine se afiseaza pe display-ul de pe bord.....
be_shadow1
si eu as avea nevoie de cd de navigatie tot pt modelul respectiv.
Multumesc anticipat celor dispusi sa ma ajute
fanexww
nu are nimeni asa ceva? sau macar o idee de unde se poate procura(binenteles o varianta economica)..multumesc!
fanexww
nu poate da nimeni nici o informatie??????????? sad.gif
cosmonwo
Salut! Uita-te pe aici: http://www.gps-carminat.com/fr/accueil.php. Poate te ajuta. Bafta!
fanexww
multumesc! dar nu este de prea mare ajutor!
vastangiul
am eu cd pentru acest model fara el nu poti regla ceasul .
fanexww
pai si nu imi dai si mie o copie?
JONY13
salut..ai reusit sa faci rost de cd de navigatie pentru ecran monocolor??
papa_mulo
Si daca vi l-ar da cineva gratis tot mai castigati iesiti cu o navigatie de 100 E cu ventuza pe geam. Aia e o navigatie echivalenta cu epoca de piatra in evolutia navigatiilor...
inoxidabilu
Ai dreptate hartile sunt vechi iar displayul sucks.
Am eu cd-urile, dar din pacate nu am Romania si cu cine am vorbit eu mi-au zis sa nu-mi fac sperante, oricum am si un mio.
AMZ
am folosit in teste si in Romania si afara navigatia din dotare, aceeasi despre care se vorbeste aici, am fost multumit, nu se compara cu ce au alte masini dar te scoate unde ai nevoie..si acuma offf...cu un search la Bursa-non auto dupa `carminat`...si gaseati ceva.
Dreamer
M-ar interesa si pe mine un CD-ul cu harta Romaniei. Are cineva va rog?
Multumesc anticipat!
correo
Am constatat ca nu am functia de mp3 reader pe cd player-ul din imagine.
Se poate activa dintr-o combinatie de taste sau pur si simplu nu dispune player-ul de aceasta functie ?

Dreamer
Nu citeste MP3.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.