Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Laguna II
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adryan
Masina este in stare perfecta de functionare,schimbata distributia+pompa de apa,capetele de bara+bieletele de directie,bucsi spate,uleiul +filtrele.Jante 17" caucucuri de vara+4 cauciucuri de iarna+jante de tabla.ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, tapiserie piele, jante aliaj, inchidere centralizata, airbag, radio/CD, servo directie, imobilizator, computer bord, xenon, pilot automat, ESP, proiectoare ceata, comenzi volan, geamuri colorate.Accept si variante mai ieftine +diferenta.Pret 5800E negociabil,rog si ofer seriozitate.
bubu_13_12_86
ce an e masina?km?schimb cu masina mea?

3 Jul 2010, 21:25:
am poze.....intra pe mess sau uitate la ultimele posturi ca am atasat ....166.000
adryan
up...
adryan
up...
adryan
up...discutabil
cridaia
schimb cu asta, an 2000, 1.9 dci + diferenta te intereseaza ? mai multe detalii daca esti interesat....
adryan
up...
cridaia
ti-am trimis mail cu detalii............da-mi un semn !
adryan
up...

adryan
up...
adryan
up...5600
adryan
up...
adryan
up...
cridaia
ti-am trimis PM si mail, dar nu dai nici un semn sad.gif
adryan
up...inlocuit freon,ulei instalatie A/C+curatat filtru instalatie A/C
adryan
up...
biscu
An? km?
adryan
up...5300eur
adryan
up
concrion
Va rog mai multe detalii despre masina Dvs......an fabricatie, km....ati facut si tuning la motor ?? am vazut sigla master tuner intr-una din poze wink.gif
Multumesc anticipat.
adryan
...up
adryan
...up...An 2003 169.000km
adryan
...up


29 Jul 2010, 20:54:
...Vanduta,se poate inchide.Va multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.