Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: R19 din 1997
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 19
Daniel_R19
Sunt posesor al unui r19 EUROPA de 4 ani ! Motor 1.4 carburator dublu corp weber ! Nu am mai vazut niciodata un R19 ca al meu ... am acte in regula la ea , am trecut de itp mereu cu bine ... da nu am vazut la nici unul din voi motor ca la mine si mai ales anul de fabricatie care ma da peste cap DECEMBRIE 1997 ! Ma ajuta si pe mine cineva cu masinuta asta ? unsure.gif sad.gif
mihai1677
Masina ta e facuta in Turcia, motorul e seria C, asemanator cu cel de dacie. A mai fost montat pe R5, R9, R11.
Neagu_Vasile
Daniel_R19 . Salut si eu am acelasi tip de masina ! Cum te descurci cu piesele? Daca masina este de vanzare te rog sa ma cantactezi pe mail (neagu_vasile59@yahoo.com) ! Give me an answer pls biggrin.gif
Daniel_R19
Da, o vand 1600Euro + bara torsiune si stopuri spate....am aer conditionat ,inchidere centralizata,geamuri electrice,servodirectie,alarma,Inscrisa Romania ...Salut 0763 105 106
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.