Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 anvelope 205*55*r16
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lukhian
De vanzare 4 anvelope 205*55*r16, uzura normala, fara galme/taieturi/petice.
-2 buc matador elite cumparate in toamna lui 2008, rulate doar vara in conditii mai mult decat normale, Pret 90 lei buc
-2 buc continental sport, cam aceeasi poveste si cu ele, Pret 80 lei buc
Se pot trimite oriunde in tara prin curierat - suportat de cumparator.
lag_ph
si cu Dunlopu din poza.. care e povestea? smile.gif

deci 2 matador si 2 dunlop..

DOT-ul lor? profil ramas?
lukhian
Dunlopurile le-am gasit pe masina, aceasta fiind atunci cumparata, cele matador sunt cumparate de mine, dot-ul nu il stiu, sunt la boxa momentan gumele, o sa ma uit si iti spun,
-Ca si profil ramas nu stiu ce sa iti spun in mm, primele trei poze sunt de la dunlop, urmatoarele sunt de la matador, se vede ca ambele perechi mai au pana la limita de uzura, daca le-as folosi eu in continuare, lejer as mai merge cu ele inca 2 veri in conditiile in care nu depasesc 5-6000km/sezon.

-abia acum am vazut greseala, 2 de mai sus sunt dunlop nu continental...scuze.
sano
Si eu am de vanzare 2 anvelope vara Fulda Carrat Progresso
205/55/r15 , DOT: 2908, made in slovenia.
Atentie, este r15. Au rulat doar aprox. 2.000 km, sunt aproape noi.
Poze voi pune la cerere. Pret: 450 ron, negociabil.

[sper sa nu fiu off-forum sau off-topic sad.gif ]
lukhian
@sano....Domnul meu drag...nu ma intereseaza ce vinzi tu in anuntul meu...bafta ca esti tare:)))
sano
@lukhian: stiu ca nu suntem multi pe acest topic, insa am zis sa folosesc "@" nu de alta ca sa fiu politicos, dar si ca sa fiu mai explicit cui ma adresez.
Deci, Dragul meu domn..., am zis sa postez si io marfa mea aci din motive ecologice: nu umplu topicu si serverul de poze, alt topic cu anvelope, etc...
Pe de alta parte, gandeste-te ca riscai sa tot dai "up" de zeci, sute ori si ajungeai ca intreg topicu de vanzare anvelope sa fie mai mult cu up-uri.
Asa, uite, mai schimbam si noi o vorba, apare la View new posts si uite asa mai intra unu-cate-unu si... poate o sari iepurele de pe undeva... smile.gif)
Spor la vanzare!!!

P.S. pe cand bagi o promotie la anvelope, gen platesti una, iei 2 gratis iar pe a patra la 50% reducere? smile.gif
CRY 79
,,sano,, ce faci tu este antisocial, asa ceva nu se face pe topicul omului. Daca citeai regulamentul ti-ai fi dat seama. Poate un moderator va sterge posturile cu care ai intevenit si lasi omul sa vanda marfa linistit. Ce ar fi sa adaug si eu aici cam ce am eu de vanzare? Pune mana si deschide-ti un topic si bafta la vanzare. Un moderator sa il ajute pe bietul om...
lukhian
Deci...PROMOTIE...fiecare cauciuc la doar 80-90lei.
lukhian
anunt valabil.
lukhian
4 bucati de vanzare.
lukhian
AAAPPP!!!!
sano
unde mai pui ca si sano, cel antisocial, are inca 2 anvelope pe langa cele ale lui lukhian!! smile.gif
sano
up! smile.gif
sano
anunt valabil!
CoBrAcsb
dai cumva si jantele de tabla?
lukhian
Nup, jantele le pastrez pentru sezonul receee,
-in continuare doar 4 bucati de vanzare, se dau si cate doua...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.