Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Faruri Reno Megane
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
Mariusgl
As vrea sa-mi schimb farurile cu acestea: http://www.okazii.ro/catalog/33432226/vand...t-megane-2.html
Voi ce ziceti?Se merita?Sunt mai bune ca cele originale?Lumineaza mai bine?Rezista la fel de mult?
gotty
down.gif
M i h a i
strici masina..
Solon
Infecte! PLus ca seamana cu alea de pe Audi! Nu se mai face nimic original in ziua de azi? blush.gif
Mariusgl
Chestia e ca farul de pe stanga prinde aer in urma unui incident de asta-iarna.Oscilez intre cele originale si acestea.
M i h a i
originale clar...originale de la renault..nu din alea care seama cu cele oiginale si nu scrie producatorul pe ele..sunt unele turcesti identice wink.gif
DanCVA
Original 100%, chiar si din dezmembrari.
Cocastyle niciodata!
mibuletz
Bine zis coca style , daca ai nevoie de un far posibil sa te pot ajuta eu
CRyS`
Un far de dreapta fara lupa NOU NOU NOU ca mi l-au schimbat la service la Renault Iasi iti pot da eu!
19vik
dar trebuie sa-i dai si farul de stanga si bara ca sa se potriveasca ala de dreapta la M2.2 biggrin.gif
cristache03
nu pune farurile alea pe masina....sunt facaturi....
Hack
Dar farurile astea merg pe face lift? unsure.gif Eu nu cred, alea sunt faruri pentru 2.1.
CRyS`
Aiiiiiiiiiii ! Atunci ii vand masina cu totul! biggrin.gif
Mariusgl
Am gasit far la niste baieti care lucreaza la Nalba.Eu zic ca este foarte bun pretul lui. biggrin.gif
alexalina
Astea sunt urate rau...utilizatorul semit are pe masina unele mai interesante... happy.gif
Mariusgl
Va multumesc de sfaturi!Se poate inchide!
gaby_dvd
[attachmentid=1627636647] [attachmentid=1627636647] Salut ..si eu am cumparat masina cu farul pe stanga un pic exfoliat in interior chiar are un pic de noroi... am vazut dupa ce am cumparat-o ca a lipit un cauciuc sub aripa ..unde trebuia sa fie un capacul pt schimbarea becurilor..
pt asta mi-a mai lasat 200 euro la pret...si acum ma gandeam sa schimb amandoua cu
http://www.doctor-t.it/index.php?page=shop...uemart&Itemid=1
oare se merita??? imi plac mult cum arata
VyRuZ
280 de Euro bucata?
Mariusgl
@gaby_dvd:Intrebarea asta am pus-o si eu numai ca farurile pe care vroiam sa le cumpar erau pe negru!Vezi ca ai niste opinii mai sus! up.gif
gaby_dvd
..sunt 280 euro amandoua...vreau sa intreb pe vanzator daca a cumparat cineva si daca are poze cu farurile astea mai detaliate..sunt fabricate in germania...cred...
dati o privire aici....
&NR=1
skorpio_bog
mai citeste si pe aici, ca s-a mai discutat despre kitch-urile de la dectane.

http://www.reno.ro/Faruri-cu-lupa-Megan-2-2-t185675.html
Adila16

@Mariusgl: Si cand te duci la ITP, ce faci?...
Imprumuti pentru inspectie unele originale de la un coleg/prieten deasemenea posesor de Megane...?...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.