Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: problema motorola z6
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > GSM Zone
andr3y_yoo
de ex daca apas pe mijloc ( meniu ) apare ca am apasat 6 ( pe tastatura ) si intra in mesaje
daca apas pe tasta de apel apare ca am apasat pe 2 si intra in apeluri recente

l-am resoftat de vreo 3 ori si tot asa face
ce ar trebui sa ii fac ? orice buton inafara de numere ( 1,2,3,4,etc ) merg aiurea sad.gif
bmwh548
Poate s-a stricat folia cu contactele...mergi la un service.
andr3y_yoo
da stiam si eu sa merg la service da am zis poate pot sa ii mai fac ceva inainte sa ma duc la service
oricum ms de raspuns , cred ca ma duc la un service tongue.gif
bylexus
Eu am avut Motorola Z3.Cel mai petarda telefon ce l-am vazut vreodata in viata mea.
L-am luat in 20 Iulie 2007, intr-o luna s-a desprins cerculetu ala din mijloc(multy tasking) de care vorbesti tu...
Pur si simplu m-a exasperat, l-am dat la cineva dupa ce l-am reparat in prealabil... maxim 6 luni a tinut butonul ala din mijloc -la respectivul- ca iar s-a dezlipit.

Partea buna: Cele mai bune fotografii ce le-am vazut eu la un telefon, au fost cele facute de Z3.Nu stiu daca ma crezi, avea doar 2 MP dar avea niste culori atata de vii... superbe.Acum am un K810i si nu se compara cu Moto chiar daca e CyberShot cu 3,1 MP.
andr3y_yoo
pai la mine nu mai merg butoanele de pe clapa cu displayu :| mai exact : acceptare apel , respingere apel ( asta merge normal cateodata ) , "optiuni" ( butonu din sanga sus ) , butonu din dreapta sus , ala de muzica , ala de back ... butoanele din mijloc merg bine cat de cat inafara de ala din mijloc ....daca apesi pe el se apasa si "dreapta"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.