Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese megane 2.1 hacthback
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bogdan_1
Salut,

Am vandut masina si am ramas cu diverse piese:

1 Bucata portiera spate dreapta Am luat-o la o afacere cu un prieten de al meu de la un service unde mi-am deschis dosar de casco.Portiera trebuie doar vopsita in culoarea dorita

4 Bucati Cauciuri Iarna= 205/55/R16 2 Bucati luate in decembrie 2008 (uzura 20%) si 2 bucati luate in decembrie 2009(uzura 10%).Garantie la ele timp de 36 de luni.Le dau pe toate 4 la un pret special

1 Bucata Chiuloasa cu tot ce are pe ea Am luat-o de la un parc de dezmembrari pentru ca la fosta chiuloasa se stricase canalul la un injector si nu mai statea fix in schimb nu am mai avut timp sa o schimb

1 Bucata Filtru motorina cu senzor de apa L-am luat de nou in decembrie pentru urmatoarea revizie dar am nu am mai ajuns la ea

1 Bucata alternator Valeo Cel care il aveam nu incarca in parametrii normalii si atunci am luat pentru cand o pica si nu am mai ajuns sa il pun

2 Bucati injectoare DELPHI 1.5 DCI probleme cu injectoarele.Le-am facut anul trecut pe toate 4 si am mai luat 2 ca precautie dar nu a mai fost nevoie sa le schimb ca mergeau cele montate fara probleme.Injectoarele erau bune si verificate cand le-am luat

Preturi:

Portiera 350 RON
Cauciucuri 110 euro Sau 450 RON
Chiuloasa 150 Euro
Filtru 100 Ron
Alternator 100 euro
Injectoarele 120 euro sau 500 RON

Las si pozele sa vorbeasca

Nr. de tel 0720499820
cramadonis
salut!
filtru de motorina ce firma e?este renault?de unde l-ai luat?esti din bucuresti?
ms
Bogdan_1
Salut,

Filtru de motorina este Delphi luat in decembrie de la Motormania,

Eu sunt din Ploiesti
cramadonis
da-mi un pm cu nr tau de tel sa vb.ms
Bogdan_1
Am uitat sa il trec in mesajul original 0720499820

21 May 2010, 11:30:
UP
Bogdan_1
Piese la oferta,nimeni?
Bogdan_1
UP
pitura catalin
ce marca sunt cauciucurile?
Bogdan_1
Salut,

Cauciucurile sunt NEXEN cu garantie 36 de luni uzura foarte mica.

Pe garantii o sa se vada ca am dat 1000 RON pe ele

26 May 2010, 21:11:
Up
Bogdan_1
Up

4 Jun 2010, 10:11:
S-au dat cauciucurile,


Alcineva? Alceva
Bogdan_1
UP
Bogdan_1
UP
Bogdan_1
up
Bogdan_1
S-a dat si chiuloasa..Alcineva
mirel_luk
Salut , pe filtru de motorina este inscriptionat Delphi ? Si care ar fi ultimul pret ? Multumesc .
Bogdan_1
Salutare,

Imi cer scuze..am fost in concediu si filtrul de motorina s-a dat..

19 Jul 2010, 16:16:
mai am pe stoc:

1 Bucata portiera spate dreapta Am luat-o la o afacere cu un prieten de al meu de la un service unde mi-am deschis dosar de casco.Portiera trebuie doar vopsita in culoarea dorita

1 Bucata alternator Valeo Cel care il aveam nu incarca in parametrii normalii si atunci am luat pentru cand o pica si nu am mai ajuns sa il pun

2 Bucati injectoare DELPHI 1.5 DCI probleme cu injectoarele.Le-am facut anul trecut pe toate 4 si am mai luat 2 ca precautie dar nu a mai fost nevoie sa le schimb ca mergeau cele montate fara probleme.Injectoarele erau bune si verificate cand le-am luat

Preturi:
Portiera 350 RON
Alternator 100 euro
Injectoarele 120 euro sau 500 RON
Bogdan_1
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.