Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: vreau alarma !
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > Car Security - Alarme Auto
A9theR
salutare

Am un clio 2004 dci .
Masina a avut alarma odata dupa cum am observat ...
Mai are si firele si goarna aia sub capota..

Ma intereseaza sfaturi referitoare la ce as putea sa fac..sa-mi cumpar alarma noua sau poate sa caut sa cumpar ce-mi lipseste si sa o repar pe cea ce a fost ?
S-a mai confruntat cineva cu aceasta problema?

Sunt din iasi,masina in prezent are inchiderea centralizata functionala de pe cheia masinii.
Astept recomandari unde as putea sa merg sa-mi solutionez problema.
Fara firme specializate ca-s student wink.gif

P.S.Am tot cautat topicuri asemanatoare sa postez dar nu am gasit..sry daca am gresit cu ceva.

12 May 2010, 12:04:
am vazut in alte topicuri ca au fost alarme ieftine la kaufland pacurari...
astept si alte locatii si preturi scazute daca mai sunt..
hitman1234
Stai tu linistit ca cine a avut-o si-a luat alarma de pe ea..eu mi-am luat un Eaglemaster cu pager azi la 260 ron rolleyes.gif
A9theR
da hitman1234, cred ca a luat corpul alarmei ca eu unul nu am identificat-o sub capota..
si de ce nu si-a luat si goarna aia .. ?!

oricum astept idei si sugestii ce pot sa fac..trebuie neaparat sa cumpar alarma noua sau pot gasi ce-mi lipseste pe undeva?? ..sunt din iasi
ionut81
hitman de unde ai luat alarma?
hitman1234
ai pm
A9theR
nu stie nimeni daca pot sa cumpar doar corpul(creierul) alarmei de undeva?
in iasi ma refer
andi_andi505
Eu mi-am montat alarma in iasi la un om, nu firma specializata, iti pot da numarul lui daca vrei, poate are ce piese iti trebuie tie.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.