Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese dacia papuc
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
HUMMER H1
vand mai multe piese de la o dacie papuc care ar fi:
-Kit ambreiaj de 200 care include volanta disc ambreiaj placa presiune rulment presiune + toate surubele necesare pt montaj folosite dar f bune ca stare 250 roni[attachmentid=1627614304]
-chiulasa 1557 cm in stre acceptabila 100 roni[attachmentid=1627614305]
-carburator dublucorp in stre de functionare 150 roni[attachmentid=1627614306]
-set macarale fata f bune de pe SUV ul din semnatura acum are electrice tongue.gif 20 roni amandoua s+d[attachmentid=1627614307]
-doua roti papuc cu trei prezoane cu cauciucuri aproape noi inca mai au acle mustati 300 roni sau separat jantele sau cauciucurile[attachmentid=1627614310][attachmentid=1627614366]
-un carburator solex de pe o dacie 11oo made in france in stare de functionare 30 roni[attachmentid=1627614315]
-lagar cardan nou ne folosit cu rulment mic 50 roni[attachmentid=1627614316]
-manetele lumini semnalizare si stergatoare dupa masina din semnatura functionale (am pus de logan tongue.gif )100% 40roni toate 3 la cestea nu am inca poze dar sunt cele originale din fabrica


preturile sunt negociabile
pt contact dati pm sau la eddflorentin@yahoo.com pe mail sau mes
maryem
o servo frana de papuc ai cumva?mersi si astept raspuns.
HUMMER H1
nu este sad.gif
HUMMER H1
oferta valabila si f negociabila
HUMMER H1
up
HUMMER H1
up chiulasa a plecat ramane restul la preturi f negociabile
HUMMER H1
vand mai multe piese de la o dacie papuc care ar fi:
-Kit ambreiaj de 200 care include volanta disc ambreiaj placa presiune rulment presiune + toate surubele necesare pt montaj folosite dar f bune ca stare 250 roni
-carburator dublucorp in stre de functionare 100 roni
-set macarale fata f bune de pe SUV ul din semnatura acum are electrice 15 roni amandoua s+d
-doua roti papuc cu trei prezoane cu cauciucuri aproape noi inca mai au acle mustati 250 roni sau separat jantele sau cauciucurile
-un carburator solex de pe o dacie 11oo made in france in stare de functionare 30 roni
-lagar cardan nou ne folosit cu rulment mic 30 roni
-manetele lumini semnalizare si stergatoare dupa masina din semnatura functionale (am pus de logan )100% 25roni toate 3 la acestea nu am inca poze dar sunt cele originale din fabrica fabricate in 2005 odata cu masina


preturile sunt negociabile
pt contact dati pm sau la eddflorentin@yahoo.com pe mail sau mes
tel 0745614971
HUMMER H1
vand mai multe piese de la o dacie papuc care ar fi:
-Kit ambreiaj de 200 care include volanta disc ambreiaj placa presiune rulment presiune + toate surubele necesare pt montaj folosite dar f bune ca stare 250 roni
-carburator dublucorp in stre de functionare 100 roni
-set macarale fata f bune de pe SUV ul din semnatura acum are electrice 10 roni amandoua s+d
-doua roti papuc cu trei prezoane cu cauciucuri aproape noi inca mai au acle mustati 250 roni sau separat jantele sau cauciucurile pt jante dau la pachet si un set pt vopsit degresant + vopsea pt jante[attachmentid=1627621884]
-un carburator solex de pe o dacie 11oo made in france in stare de functionare 20 roni
-lagar cardan nou ne folosit cu rulment mic 30 roni
-manetele lumini semnalizare si stergatoare dupa masina din semnatura functionale100% (am pus de logan ) 20roni toate 3 [attachmentid=1627621883]
HUMMER H1
up nu are nevoie nimeni de piese bune ?
HUMMER H1
up sus de tot smile.gif mai scadem si preturile smile.gif
HUMMER H1
UP sau SUS
HUMMER H1
reducere preturi
-Kit ambreiaj de 200 care include volanta disc ambreiaj placa presiune rulment presiune + toate surubele necesare pt montaj folosite dar f bune ca stare 200 roni
-carburator dublucorp in stre de functionare 100 roni
-set macarale fata f bune de pe SUV ul din semnatura acum are electrice 10 roni amandoua s+d
-doua roti papuc cu trei prezoane cu cauciucuri aproape noi inca mai au acle mustati 250 roni sau separat jantele sau cauciucurile pt jante dau la pachet si un set pt vopsit degresant + vopsea pt jante
-un carburator solex de pe o dacie 11oo made in france in stare de functionare 20 roni
-lagar cardan nou ne folosit cu rulment mic 20 roni
-manetele lumini semnalizare si stergatoare dupa masina din semnatura functionale100% (am pus de logan ) 20roni toate 3
laoricare din aceste minuni transport inclus cu posta romana tel 0745614971
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.