Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Telecomenzi alarma Pilot
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > Car Security - Alarme Auto
dacia_slk
Salut la toti daciotii biggrin.gif!

Ma poate ajuta cineva cu un sfat (sau eventual chiar direct) de unde pot cumpara una-doua-trei telecomenzi pentru o alarma Pilot?

Ambele telecomenzi "originale" sunt distruse.

Va multumesc!

PS: In Tg. Mures n-am gasit nimic. Sper ca am postat unde trebuie...
Ov
teoretic orice telecomanda care functioneaza pe frecventa respectiva poate fi invatata de alarma ta. Ai incercat sa te duci la orice centru de montare de alarme si sa-i intrebi pe cei de acolo? S-ar putea sa ai succes smile.gif


------------------
Ti-am mutat eu topicul unde trebuia wink.gif
dacia_slk
QUOTE(Ov @ 12 Apr 2010, 08:37)
teoretic orice telecomanda care functioneaza pe frecventa respectiva poate fi invatata de alarma ta.

Bine, dar stie cineva care sunt acele telecomenzi "compatibile"; un reper, cota, firma, ceva?! Ce sa caut, ce sa cer?

QUOTE
Ai incercat sa te duci la orice centru de montare de alarme si sa-i intrebi pe cei de acolo? S-ar putea sa ai succes smile.gif

Am fost. La primul mi-au zis ca ei monteaza numai viper si alte chestii scumpe, iar acele telecomenzi nu merg la Pilot. La al doilea, baiatul de acolo s-a oferit sa mi le "repare" (nu siu cum ar reusi).

QUOTE
------------------
Ti-am mutat eu topicul unde trebuia wink.gif
*


Merci si scuze... blush.gif
raresuu
salut am si eu acasa o alarma pilot cu tot cu inchidere centralizata luate de la plus si am pierdut hartiutele cu scheme poate careva sa ma ajute si pe mine ca as ramane recunoscator si eventual sa ma indrume cum sa le montez
multumesc............
C@talin
citeste aici http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...hl=alarma+pilot
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.