Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: pret de nou
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
titz
cat a costat un break dci, 60 kw, aer cond, geamuri electrice, bord computer, 2005, luata de noua?

Multumesc.
crazybogdan
google....
qwertyuiop
ce mai conteaza , oricum dupa 5 ani se vinde pe o mizerie fata de cat era noua
espacern
@titz=costa undeva la 19000 de euro(+_)
19vik
In nici-un caz, nu a costat atata.
Banuiesc ca il intereseaza pentru CASCO. Am eu o oferta din mai 2005, pentru ca atunci mi-am comandat masina:
[attachmentid=1627609066]
In perioada aia, la pretul fara taxe se aplica o reducere de 1400 euro.

titz: toate versiunile de estate aveau AC, geamuri electrice cel putin pe fata si computer de bord.
titz
QUOTE(19vik @ 2 Apr 2010, 20:53)
In nici-un caz, nu a costat atata.
Banuiesc ca il intereseaza pentru CASCO. Am eu o oferta din mai 2005, pentru ca atunci mi-am comandat masina:
[attachmentid=1627609066]
In perioada aia, la pretul fara taxe se aplica o reducere de 1400 euro.

titz: toate versiunile de estate aveau AC, geamuri electrice cel putin pe fata si computer de bord.
*



Am cautat pe google , dar nu am gasit.
Eram curios cat se pierde la o masina dupa 5 ani, si imi dau seama ca se pierde enorm pt veniturile din Romania ( necalculand reviziile...)
Multumesc mult.
soupnazi
la toate masinile e asa. de ce crezi ca isi aduc cocalarii audiuri din germania? pentru ca noua costa 30.000, dupa doi ani costa 10.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.