Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Subwoofer (difuzor) "JL Audio" Made In U.S.A
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
schumi_86
Dupa cum zice titlul,se vinde subwoofer auto "JL Audio",model 10W-4,PRET 250 ron,negociabil.
DETALII TEHNICE: *Diametru - 23 cm,adancime instalare 13.7 cm;

*Putere - 125 W(REALI) la 4 ohmi;

*Raspuns in frecventa - 24.2Hz;

Detaliile tehnice sunt luate de pe site-ul producatorului (http://mobile.jlaudio.com/pdfs/10_12_15W0_MAN.pdf) unde de asemenea gasiti si schema pt.incinta si restul detaliilor.
Difuzorul se prezinta intr-o stare f.buna atat estetica cat si functionala,se aude impecabil,nu a fost folosit mult timp pe masina,se vinde cu proba la cei din C-ta. Magnetul este destul de mare,bobina este dotata cu un sistem patentat de racire,membrana din polipropilena.Se trimite si in tara prin curier.

ACCEPT SI EVENTUALE COMBINATII! Date de contact: tel:0763.410.817\ 0723.045.178 sau id mess "budy_schumi"
schumi_86
Upppppp.....negociabil!
bolidu
Te-ar interesa un schimb cu un subwoofer cu 2 difuzoare de 25? La proba
schumi_86
Nu as zice nu dar as vrea niste detalii ceva,o poza cu ele.
bolidu
Poze inca nu am dar maine fac. Este un subwoofer facut home made cu 2 difuri pe lateral de 25cm Domotec de 200W fiecare. Mai trebuie finisat purin pe la imbinari dar se aude traznet. Il poti vedea live daca ai drum pe la Medgidia sau daca vrei sa ne combinam ne intalnim pe undeva
schumi_86
Astept sa pui niste poze aici sa vad si eu cum arata si vorbim dupa aceea.
bolidu
Uite asta este animalutul. Are 2 difuzoare pe laterale, este facut de mine si se aude bestial. Langa el se mai vede un pioneer care se aude mai slab decat asta. Daca ne intalnim sa il vezi iti fac proba separat la fiecare si o sa te convingi. El arata cam ciudat deoarece nu am mai avut timp sa il dau cu chit, sa il finisez, mochetez etc dar avand in vedere ca il ti in porbagaj, dupa parerea mea conteaza cum se aude nu cum arata ... Astept un rasp. Id-ul meu: florrynel
schumi_86
Nu vad nici o poza aici,poate ca nu imi merge mie.....oricum ti-am bagat id-u,vorbim pe mess.
schumi_86
Hai baietii,negociabil.....
schumi_86
VANDUT!! Se poate inchide topicul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.