Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Caut R5diesel
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 5
adr4wd
Doresc sa cumpar un R5diesel de preferat cu 5 usi si cat mai prin Bucuresti.
Ma intereseaza in mod special caroseria (structura de rezistenta) sa fie in stare cat mai buna si sa fie inmatriculata in RO.
Daca are cineva cunostinta despre asa ceva la un pret de bun simt astept mesaj la adr4wd@yahoo.com sau SMS la 0745189941 si sun eu (la serviciu nu am semnal permanent).
Alta varianta ar fi sa aduc una de afara. Poate stie cineva daca se mai poate inscrie aici si in ce conditii.
Multumesc!
vionik
am eu un RENAULT 5 diesel de vinzare an 87 inmatriculat PF pret 850 euro
panlică
Am un super 5 diesel cu patru usi ,interior de GTT turbo,doua motoare defecte,inmatriculata, 250 Euro.
betamax
De unde esti, panlica ? N-ai lasat nici telefon, nici mail. La pretul asta, banuiesc ca masina tre' adusa pe platforma.
panlică
Masina se afla in Constanta. 0726379999, panlica@yahoo.com
giovanirusu
Am un Renault 5 GTD diesel 1,6, 4 portiere, masina nu are asigurare, pentru ca sta pe dreapta, ITP valabil 2012, este anuntul cu poze la bursa. daca te intereseaza. 0751 232 111
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.